Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
“Eesti kõige-kõige” toob esimeses saates vaatajani Eesti parima spermapulli elu
14.09.2010
Reedel jõuab ekraanile uus kodumaine saade “Eesti kõige-kõige”, kus saatejuht Eero Reinu eestvedamisel otsitakse Eesti suurimaid, kiiremaid, võimsamaid jne.
 
“Me toome vaatajani meeldivaid asju ja inimesi ja ettevõtmisi, mis väärivad tähelepanu. Need kõik ei pea olema just rekordid,” selgitas saatejuht.
 
Idee on Reinul olnud juba ammu ning mõningaid ülestähendusi on ta teinud juba varem. Nüüd jõuavad osad neist ka vaatajateni. “Mida ekraanil näidata, need valikud teeme ikka koos meeskonnaga, sest kõiki asju pole võimalik tele-eetris nii suureks mängida ja huvitavaks teha,” rääkis Reinu.
 
Kõike vapustavamaks peab Reinu juba esimeses saates käsitlemisele tulevat Eesti parimat spermapulli. “See, kuidas need veised elavad ja kuidas nende päevatsükkel välja näeb, tundus kohapealt vaadates väga muljetavaldav. Kohalikud härrad iseloomustasid väga ilmekalt, et need veised elavad nagu mõnede meeste unelm- regulaarne suguelu, kindel päevaplaan, hea toit ja ei midagi ülearust,” kirjeldas saatejuht.
 
Saatemeeskond ootab ka “kõige-kõigemate” kohta nii vihjeid kui ka tagasisidet. “Tuleb Kanal 2 kodulehelt leida “Eesti kõige-kõige” nupuke ja seal on vajalik info juba olemas,” lisas Reinu.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar