Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Selgusid saate “Tantsud tähtedega” võistlejad
23.09.2010
10. oktoobril stardib Kanal 2 saate “Tantsud tähtedega” uus hooaeg. Hommikuprogrammis tegi Kanal 2 pressiesindaja Heili Klandorf teatavaks kõik saates osalevad 8 võistlejat.
 
Uuel hooajal hakkavad omavahel mõõtu võtma endine rahvastikuminister Urve Palo, lauljatar Ithaka Maria, poliitika ja jalgpallifänn Tarmo Kruusimäe alias Kojamees, “Ühikarottide” näitleja Liina Vahter, “Selgeltnägijate tuleproovi” võitja Nastja, surfar ja ansmabli Indigolapsed liige Johannes Ahun, laulja Dave Benton ning staar-stilist Ženja Fokin.
 
Tantsuõpetajatest jätkavad uuel hooajal Marko Kiigajaan ja Mairold Millert. Tagasi on koos Urve Paloga Aleksander Makarov. “Ülejäänud on kõik uued õpetajad. Näiteks Kaisa Oja kaaslasena silma jäänud Marko Mehine või ka Aleksandra Žeregelja, kes tantsib Ženja Fokiniga, kellel on maailmameistrvõistlustelt 2 finaalikohta ette näidata,” tutvustas Klandorf.
 
Žüriiliikmeid on sel hooajal 3- Ants Tael, Merle Klandorf ja tagasi on Jüri Nael. “Jüri liitumine ei ole lihtne, sest ta viibib oma õpingute tõttu Amsterdamis ja me hakkame Estonian Air’i abiga teda igal nädalalõpul Tallinnasse tooma,” rääkis Klandorf.
 
Uuendusena hakkavad võistlejad saama temaatilisi ülesandeid. “Kas nad peavad jutustama mõne konreetse loo nagu näiteks armumine, sõprus või jalutuskäik metsas. Kindlasti on saateid, kus on neile ette antud muusikastiil. Näiteks filmimuusika vms,” kommenteeris Klandorf.
 
Lisaks hakkab vaataja nägema pärast põhisaadet Kanal 11 15-minutilist erisaadet, kus keskendutakse väljalangeva paari emotsioonidele.
 
Säilinud on ka heategevuslik aspekt. “Saate patrooniks on meil endiselt Evelin Ilves ning sel hooajal kogume raha kõnnirobot “Eliisabet” projektiks, mis aitab paljudel lastel õppida uuesti käima,” lisas Klandorf.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Mari-Liis Männik

EESTI LUGUDE
EDETABEL

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar