Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ilmub Andres Anvelti uus raamat “Direktor”
29.09.2010
Oktoobri lõpus jõuab poelettidele Andres Anvelti uus raamat “Direktor”, mis on inspireeritud keskturu erastamise ümber toimunud sündmustest.
 
“Nii nagu mulle kombeks, on tegemist tragikoomilise põnevusromaaniga,” tuvustas Anvelt. “Seal on nii neid sündmuseid, mille lugeja tunneb koha ära, kui ka neid, mis võivad talle üllatusena tulla.”
 
Anvelt tunnistas, et raamatus on ka mõningaid sarnasusi “Punase elavhõbedaga”. “Nii eelmine kui uus raamat kui ka ilmselt minu järgmised raamatud on inspireeritud minu enda tööst Keskkriminaalpolitseis. Ma olen endale lubanud, et mõni kangelane jääb läbivaks. Talle on nimi ka juba antud ja see on Sander,” viitas Anvelt ühele “Punase elavhõbeda” peategelastest.
 
“Ma arvan, et ega dokumentaalasju 90ndate sündmustest kirjutada veel ei saa. See aeg on alles ees, sest paljudel asjadel on piirangud veel peal. Avameelsemal ja fantaasiarikkamal lähenemisel on veel paljudeks aastateks rohkem ruumi enne kui dokumentalistika sinna järgi jõuab,” lisas Anvelt.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar