Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Estraadiraadio jõudis esimese albumini
30.09.2010
Tartu bänd Estraadiraadio jõudis oma esimese plaadini. Uurisime hommikuprogrammis, mis meestega on tegemist.
 
Estraadiraadio koosneb 8 mehest- 2 trompetit, tromboon, kitarr, bass, klahvpillid, trummid ja perkussioon. “Tegutseme juba aastast 2006,” rääkisid Tanel Aavakivi ja Karl Laanekask, kellest esimene mängib bändis trompetit ja teine kitarri. Karli sõnul on paljud öeldnud, et Estraadiraadio on omaaegse Imperaatori järglane. “8st liikmest 4 on varem Imperaatoris mänginud.” Mehed ise nimetavad Estraadiraadiot tantsuorkestriks.
 
Bändi nimi tuli sellest, et Taneli sõnul oli neil eesmärgiks mängida nö vikerviise. “Estraad on meile lapsest saati südamelähedane olnud,” lisas Tanel.
 
Bändi repertuaaris on nii originaalloomingut kui ka töötluseid retrohittidest. “Suurem osa on instrumentaalid, sest meie arvates ei pea alati lauljat bändis olema,” ütles Karl. “Siiski on meil nüüd laulud ka Liisi Koiksoni ja Bonzoga ja Tõnis Mägiga on meil terve kontsertkava olemas,” lisas Tanel.
 
8. oktoorbil esitleb Estraadiraadio oma esimest albumit Plink Plongi klubis. Üles astuvad ka Liisi Koikson, Bonzo, Tõnis Mägi ja tantsuks mängib Regatt.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar