Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Metsatöll annab Euroopas 24 päeva järjest kontserte
01.10.2010
Metsatöll annab laupäeval, 2. oktoobril, viimast korda sel aastal kontserdi Eestis, Rock Cafes. Seejärel asub metalpunt juba tuurile Soome ja Inglismaale ning novembri lõpus ootab ees 24-päevane kontserttuur Euroopas, kus vabu päevi ei ole ja kontserte antakse iga päev.
 
Atso lisas, et aasta tagasi poleks nad julgenud sellist pakkumist vastu võtta. “Eriti just lauljale Markusele on see kurnav, sest ei tea, kas hääl vastu peab,” muretses Atso, lisades, et laulja võtab eraldi selleks häälekooli. “Markus on juba viimased 2 aastat häälekooli saanud. Tema võtab meist trenni kõige kohusetundlikumalt. Ma ei kiida teda muidu kunagi, aga nüüd ma ütlen, et ta on minust kohusetundlikum,” naeris trummar.
 
Kogenud maailmabändiks Atso Metsatöllu veel ei pea. “Eks meil ole veel areneda, aga me hakkame vaikselt sisse sõitma suuremasse muusikatööstuse keerdkäikudesse,” lisas ta.
 
Euroopa tuur lõpeb 20. detsembril. Viimane võimalus sel aastal Eestis Metsatöllu kuulata on 2. oktoobril Rock Cafes, kus lisaks Töllule astuvad üles ka Skyforger Lätist ning Taak ja Hukkunud Hinged.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar