Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Laura Põldvere esitab Suzanne Vega laule
04.10.2010
Laura annab sel nädalal 3 kontserti Sügisjazz 2010 raames, kus ta astub üles Suzanne Vega loominguga. Vega tuntumatest hittidest teab enamik eestlaseid ilmselt “Tom’s Diner”’it ja “Luka”’t.
 
Hommikuintervjuus ütles Laura, et laule on Vegal ikka tunduvalt rohkem. “Iga tema laul on oma näo ja sõnumiga ja neid kindlasti tasub teha,” rääkis Laura.
 
“Kui me kevadel saime teada, et meid on palutud Jazzkaarele esinema, pakkus kontrabassimängija Mingo Rajandi välja, et me võiksime teha Suzanne Vega loomingut. Kuna ma olen teda lapsest saati kuulanud, siis mõtlesin, et miks ka mitte,” selgitas Laura Vega loomingu valikut.
 
Kõige enam meeldib Laurale esitada laulu “World Before Columbus”. “See on tõeliselt ilusa sisu ja sõnadega. Raske on seda kirjeldada, tuleb ise kuulama tulla.”
 
Kontserdid toimuvad 4. oktoobril kinos Sõprus, 7. oktoobril Tartus Genialistide klubis ja 8. oktoobril Pärnus Ammende Villas.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar