Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Õhtusöök Anne Veskiga
11.10.2010
Nädal 27.septembrist kuni 1.oktoobrini oli raadios Elmar ANNE VESKI nädal.
Diiva laule kõlas eetris rohkem kui iial varem, eetris olid päevalaulud ja intervjuud ning muidugi jagasime välja palju-palju auhindu. Peaauhinnaks oli õhtusöök Anne Veskiga restoranis Kaerajaan.

7.oktoobri õhtul, mil Tallinna vanalinn säras tuledes, toimuski pidulik õhtusöök.
Kõhud said täis võitja Vaido koos abikaasa Sirjega, Anne Veski koos abikaasa Bennoga ja 1 raadio Elmar esindaja ka. Naised eelistasid õhtueineks kala, mehed valisid liha, sealjuures võitja Vaido valis linnuliha - nimelt proovis ta ära jaanalinnu-prae. Lisaks olid õhtusöögi menüüs ka peedi-carpaccio ja kama-tiramisu.

Auhinna võitnud mees töötab koos kaasaga Tallinnas judo-klubis. Tallinna kolis pere Tartust kümmekond aastat tagasi. Võitja Vaido ütles, et Anne on tema jaoks aastakümneid olnud suureks iidoliks ja kontserdil nägi ta Annet juba pikki aastaid tagasi Tartus raudteelaste klubis. Nii võitja kui tema abikaasa lemmiklauluks Anne repertuaarist on "Jätke võtmed väljapoole".

Anne Veski ütles, et tema juba ootas seda õhtusööki ja oli täiesti kindel, et kui tegemist on Elmari kuulajatega, siis on nad sümpaatsed ja toredad inimesed. Jututeemasid jätkus kahel perel küllaga - lapsed, söögid, Eesti muusika jne.
Anne kinkis võitjale ka oma autogrammiga eksklusiivse duubelplaadi.

Õhtusöök oli maitsev ja õhkkond soe ja südamlik!:)


Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar