Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Birgit Õigemeel on soolokarjääri pannud ootele
13.10.2010
Birgit Õigemeelel käivad hetkel Tartus Vanemuise teatris “Helisva muusika” muusikali proovid, kus ta kehastab vaheldumisi Hanna-Liina Võsaga Mariat.
 
“Kohanen hetkel Tartu rahuliku eluga ja teatrieluga, kogu trupp on väga kihvt,” rääkis Birgit hommikuprogrammis on tegemistest.
 
“Helisevat muusikat” peab Birgit oma lapsepõlve lemmikfilmiks, mistõttu ei tulnud tal pakkumist väga kaua kaaluda. “Film on mul nii peas, et ma mäletan ka kohati, mida Julie Andrews filmiversioonis tegi, aga ma ei proovi olla samasugune vaid olen mina ise,” rääkis Birgit.
 
Maria roll on Birgiti esimene suurem muusikaliroll. Birgit tunnistas, et nädal tagasi oli tal veel hirm sees. “Nüüd olen maha rahunenud ja ärevus ja elevus on nii suur, et tahan sellega hakkama saada ja loodan, et saan ka.”
 
Soolomuusikukarjääri on Birgit hetkel ootele pannud. “Lisaks muusikali asjadele pean veel ka kooli jõudma ja seetõttu olen aja veid maha võtnud. Olen suures osa ajast Tartus ja seetõttu on ka esinemised raskendatud. Ettevalmistused käivad aga jõulukontsertideks,” rääkis Birgit. Tuurikaaslasteks on tal taas Uku Suviste, ent lisaks veel Birgit Varjun, viiulitrio Violina akustilistel viiulitel ning Mihkel Mattiesen klaveril.
 
Küsimusele, kas koostöö house’i-duo Rulers Of The Deep’iga jätkub, vastas Birgit, et ka selles osas on ta hetkel aja maha võtnud. “Ma pean natukene enda jaoks mõtlema, et kuidas ikka täpselt jätkata, sest fänne on nüüd kahes liinis ja ma mõtlen, kuidas need kaks liini ühendada.”
 
Birgitit saab Maria rollis näha Vanemuise laval juba 27. novembril.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket