Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ott Sepp: näitlemine ei paku enam pinget ja lavastamine on tüütu, ma üritan nüüd kirjutada
27.10.2010
Pühapäeval jõuab ETV ekraanile uus komöödiasari “Riigimehed”, mille stsenaristiks on Ott Sepp.
 
Sepale on esimene suurem stsenaristi töö, ent siiski mitte päris esimene selles valdkonnas. “Ma olen kirjutanud “Tujurikkuja” sketše ja mõningaid reklaame ja kuna need tulid lihtsalt nii hüsteeriliselt head, siis paluti mul kirjutada ka üks täispikk stsenaarium,” rääkis Sepp.
 
Sarja idee pärineb siiski loominguliselt rühmituselt Õ-Fraktsioon. “Kuna nad on algselt politoloogid, kuigi keegi nendest sellega enam ei tegele, on see pisik neil ikkagi veres. Mõte teha poliitiline pilasari, oli neil juba ammu ja nad mõtlesid, et nüüd on õige aeg see ära realiseerida,” selgitas Sepp.
 
Sarja keskmes on noor poliitik, kes satub kahtlaste mahhinatsioonide käigus uue ministeeriumi etteotsa ehk sotsiaalse sidususe ministriks. “Kuna ta on täielik võhik ja ei tea midagi ei poliitikast ega sotsiaaltemaatikast, kuigi enda arvates teab, siis juhtub temaga seal igasuguseid huvitavaid asju,” tutvustas Sepp.
 
Ministrit kehastab Taavi Teplenkov. “Ma ei mäleta, kes Taavi välja käis, aga meil oli alguses kahtlus, et kuna ta on varasemalt päris palju poliitkuid kehastanud, siis äkki ta pole nõus. Õnneks siiski oli. Nii palju kui olen materjali praegu näinud, siis kui minu stsenaarium kohati välja ei vea, siis Taavi veab kindlasti. See on kindel laks,” rääkis Sepp.
 
Ekraanile jõuab 7 osa ning Sepa sõnul on plaanis ka üks eriosa aastavahetuseks. “Vaatame, kuidas rahvas selle vastu võtab ja siis juba otsustavad kõrged tegijad, mis edasi saab,” rääkis Sepp sarja tulevikust.
 
Sepp on kätt proovinud ka lavastajana ning erialalt on ta näitleja. “Ma olen jah, multitalent,” naeris Sepp. Küsimusele, mis tal kõige paremini välja tuleb, vastas mees, et ta on suurepärane kõiges. “Mõtlesin, et näitlemine ei paku enam pinget ja lavastamine on jube tüütu, et ma üritan kirjutada. See on hea ja loominguline, aga otseselt ei sõltu kellaaegadest. Tulevikus võiks ju ka minna kuhugi saarele ja kirjutada aastas ühe raamatu ning tunda ennast hästi,” lisas Sepp.
 
“Riigimehed” on ETV eetris pühapäeviti kell 20.30
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge