Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Loskutov näeb pikamajooksus lootustandvaid noori
01.11.2010
Käärikul toimus nädalavahetusel Kergejõustikuliidu kestvusjooksu alarühma treeninglaager. Kohal olid kõik meie praegused tipud ja juuniorid. Sügislaagri eemärgiks oli hooaja kokkuvõtete tegemine ning parimate tunnustamine. Samuti oli kavas sportlasi teoreetiliste loengute kaudu kurssi viia uudsete treeningmeetoditega ning praktiseerida kuuldut ühistreeningutel. Treenerite mõttevahetused spordiala arengust ning arenguvestlused sportlastega aitavad paika panna uue hooaja ning kaugema tuleviku eesmärgid.
Käärikul toimunud kestvusjooksu treeninglaagris osalesid ka meie parimad noorsportlased. Lisaks ühistreeningule koos praeguste tippudega, pandi paika ka tulevikuplaanid.
Kuna 2011 on Tallinnas Juunioride kergejõustiku EM, siis saab võistlema tavapärasest rohkem meie noori jooksjaid. Eesmärk on kestvusaladel saada  võistlema 3-4 noort. Reaalsemad kandidaadid on momendi seisuga Taavi Kruut, Hans Peeter Tulmin, Kelly Nevolihhin ja Kaidi Kivioja. Samuti kuuluvad meie andekamate juuniorite hulka Kaur Kivistik,Anton Basmanov ja Allar Lamp.Nemad on küll järgmisel aastal antud vanuseklassist väljas, aga peaksid juba konkurentsi pakkuma meestele keskmaadistantsidel.
Kivistik ja Basmanov osalevad juba detsembris Murdmaa EMil Portugalis. Meile antud intervjuus rääkis tänaseks tippspordist loobunud Pavel Loskutov, et näeb meie noorte hulgas mitmeid talente. Loskutovi arvates peaks Eesti Londoni olümpiale välja panema vähemalt ühe maratoonari.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar