Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Raul Palsner teeb üle 20 aasta taas bändi
10.11.2010
Raul Palsner on Eesti muusikasõbrale tuttav bändidest Vitamiin ja Monarh. Nüüd on laulja pärast 20-aastast pausi tagasi uue bändiga Rebel ja valminud on ka esimene singel pealkirjaga “Kuldne kuu”. “Ma tahaks ikka nii korralikult tagasi olla, et saada piisavalt projektesinemisi ja pakkumisi juba tuleb,” rääkis Palsner.
 
“Mind kutsuti ja otsiti,” põhjendas Palsner, miks ta muusika juurde naases. “Algselt oli Rebeli näol tegemist hobi või tugitoolibändiga ja asutajaliikmetele polnudki plaanis hakata stuudios käima või lavale minna. Siis aga sattus bändi Rein Laaneorg, kellega me oleme koos muusikat teinud juba Vitamiinis. Tema kutsuski bändi mind ja nii see läks,” rääkis Palsner, lisades, et bändi plaanid on suured.
 
Lisaks Laaneorule ja Palsnerile on Rebelis trummidel varem autosportlasena karjääri teinud Rain Pilve. “Ta on tegelikult muusikakoolis õppinud löökriistu ja nüüd on trummide taga tagasi,” lisas laulja. Soolokitarril on Tarmo Rand ja basskitarril on kunagine Polyphoni ja Consiliumi bassimees Allan Ladvas. “Võib olla on tulemas ka pisut uuendust ja noorenduskuuri, aga sellest on veel vara rääkida,” lisas Palsner.
 
Rebeli esimene singel “Kuldne kuu” on eestikeelne kaver Alan Parsons Projecti hitist “Eye In The Sky”. Kavaeribändiks Rebel Palsneri sõnul jääda ei taha. “Me alustasime kaveriga, et end sisse soojendada, aga tulevikuplaanid on jätkata ikka omaloominguga ja üht-teist on juba tekkimas. Järgmised salvestused tulevad juba päris omaloomingu poole pealt,” lisas Palsner.
 
Bändi nime ristiisa on samuti Palsner, kellel on nimele ka oma põhjendus. “Ta on oma tõelise loomuse avalikuks teinud ja elab vankumatult selle järgi. Mässaja tuletab meile meelde- võta julgelt vastutus enda peale selle eest, kes me oleme ja elada oma tõe järgi.”
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar