Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Leslie Da Bass: lapsevanemad küsivad loole “Kassatshekk” vastumürki
19.11.2010
Poodidesse on jõudnud Leslie Da Bassi (kodanikunimega Leslie Laasner) uus sooloalbum “Minu kuningriik”, mille laulud on seekord on kõik eestikeelsed. “Tundus huvitav mote ja ka paras aeg, et pärast HU?-le kirjutamist teha ka endale üks eestikeelne album,” rääkis Leslie.
 
Album koosneb väga erinevatest stiilidest ning Leslie ütleb, et see on tingitud tema enda taustast. “Mulle meeldivad päris paljud erinevad asjad ja nendest mõjutustest ka plaat enam-vähem koosneb. Sõnumid ja muu lõppkõlapilt on see, mida ma näen ja mõtlen ja mida ma tahan öelda. Sellest tulebki segu kokku,” rääkis muusik.
 
Leslie hetke kuumim singel kannab pealkirja “Kassatshekk”. “Eelkõige tülitavad mind kõikvõimalikud lapsevanemad, kes räägivad, et nende lapsed on läinud hulluks ja laulavad seda lugu hommikust õhtuni. Vanemad küsivad, mida teha. Soovivad vastumürki. Ma ei oska neid kahjuks aidata,” naeris Leslie.
 
Ansambel HU?, kus Leslie on samuti üks kandvatest jõududest, on tema sõnul praegu kontsertide lainel. “Hannaliisa on ju Saksamaal koolis ja kõik tegelevad oma kännu otsas asjadega, aga uut materjali siiski vaikselt nokitseme. Huvipärast oleme teinud ka juba mõned lood mitte-eestikeelselt. Plaadimaterjali praegu ei salvesta. Sellele hakkame ilmselt mõtlema järgmise aasta kevade poole,” tutvustas Leslie HU? tegemisi.
 
Leslie rääkis ka veidi, mis on saanud ideest, teha laulule “Tüdrukud tantsivad” video. “See idee, mis meil oli, ei töötanud. Sellisel kujul see video ei tule,” rääkis Leslie. “Video mõte on meil siiski endiselt, aga see saab sündida vaid väga hea combo tulemusel. Teeme selle ainult siis, kui tekib hea mõte ja hea teostamisvõimalus,” lisas muusik.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap