Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ott Leplandist ilmub raamat
23.11.2010
Enne jõule jõuab poodidesse raamat “Lubage mul olla. Ott Lepland”, mis teeb tagasivaate Ott Leplandi elu viimasele kaheksale kuule. Raamatu autor Kirke Ert rõhutab, et tegemist ei ole kindlasti elulooraamatuga. “Tegemist on 170-leheküljelise tagasivaatega ühe noore inimese viimasele aastale.”
 
Idee sai Erdi sõnul alguse kirjastajalt ja Oti mänedžerilt. “Kuna ma olin tööalaselt Ott Leplandi ja tema tiimiga seotud, siis tehti raamatu koostamise ettepanek mulle,” rääkis Ert.
 
Raamat on kirjutatud mina-vormis. “Mina olen üles kirjutanud Oti kaheksa kuu jooksul tekkinud mõtteid. Natukene on seal tagasvaadet lapsepõlve ja varjasesse noorusaega. Natukene on selles raamatus ka teiste inimeste arvamusi Otist. Nende inimeste omasid, kes temaga erinevatel eluperioodidel kokku on puutunud. Alustades emast ja Maikenist, Oti õpetajast ja väga heast sõbrast, lõpetades Koit Toome, Lauri Pihlapi ja kellega iganes veel,” tutvustas Ert.
 
Raamat on illustreeritud pildimaterjaliga Ott Leplandi lapsepõlvest kuni sel suvel toimunud Sunfesti lava taga tehtud fotodeni välja.
 
Ert meenutas, et Ott jättis esmakohtumisel väga siira mulje. “Ma kohtusin temaga kui ta oli mõned päevad juba superstaar olnud. Ruumi sisenes üks hästi tagasihoidlik, pilk maas noor mees. Kui meid tutvustati, pani ta mulle oma käe pihku, surus hästi kõvasti ja ütles: “Tere, mina olen Ott!”,” meenutas Ert. “Ta on hästi siiras, tagasihoidlik, soe, sõbralik. Pisut endasse tõmbunud, kui ta võõras seltskonnas on,” iseloomustas autor Otti.
 
Autor soovitab raamatut kõigile, keda huvitab persoon nimega Ott Lepland. Raamat “Lubage mul olla. Ott Lepland” ilmub 1. detsembril.
Pilt

"Eesti Lugude Edetabel" on puhkusel! :) Augustis jälle...

KUULA MU LAULE

Top 3
1 Mis kuradi kohas ma elan? Brigita Murutar
2 Süda taob Liis Lemsalu feat. Ott Lepland
3 Suvepäike Def Räädu & J.O.C