Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Dagö on kaheaastaselt pausilt tagasi
29.11.2010
Dagö on kaheaastaselt puhkepausilt tagasi ning tutvustab kontsertidega ka uue plaadi materjali. “Kui ei ole midagi enam parasjagu pähe tulemas, siis võibki puhata,” rääkis Lauri Saatpalu, miks Dagö aja maha võttis. “Inimene läheb puhkusel ikka siis kui tal ei ole tööd,” naeris ta.
 
Viimastel nädalatel on Dagö astunud üles uute lauludega. Uuenenud on isikkooseis ja veidi ka stiil. “Bassil on nüüd Henno Kelp, klahvpille mängib Tarvi Kull ja trumme Kristjan Priks,” tutvustas Saatpalu. Endisest seltskonnast on veel järgi Peeter Rebane ja loomulikult Saatpalu ise.
 
“Eks me teeme ka Petsiga nüüd natukene teistmoodi laule,” rääkis Saatpalu. “Kahtlemata on ka ansambli kõlapilt veidi muutunud,” lisas ta. Vastates küsimusele, millises suunas on Dagö muutunud, ütles Saatpalu, et ikka paremuse poole.
 
1. detsembril astub Dagö üles Pärnu Endla teatris, 10. detsembril Viljandis klubis Puhas Kuld ja 11. ja 12. detsembril Tallinna Linnateatris. “Need ongi proovikontsertid, kus me testime, kuidas uus materjal kõlab ja seejärel läheme stuudiosse ja hakkame alles salvestama,” rääkis Saatpalu.
 
Uut albumit pealkirjaga “Plaan Delta” on oodata juba kevadeks. “Kui varem oleme salvestanud albumit Helsingis, siis seekord läheme kaugemale ehk Pärnusse,” muigas Saatpalu. “Plaadile tulevad ka pikemad sõnaseletused, kuna meile on pahatihti öeldud, et meie tekstidest ei saada aru. Me seekord seletame need siis plaadil pikemalt lahti,” lisas Saatpalu.
 
Elmar esmaesitles ka Dagö verivärsket singlit “Plaan Delta”, mille kohta ütles Saatpalu, et lauluteksti tuleks praegu võtta üks-ühele. “Mõelge, kus metsas on kabaree ja kes on loomad,” lisas ta.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket