Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Etendub koguperemuusikal “Võlur Oz”
09.12.2010
Järgmisel nädalal etendub Nokia kontserdisaalis uus koguperemuusikal “Võlur Oz”, kus peaosalist Dorothyt kehastab Marilyn Jurman. Alles lõpetas ta etendused muusikaliga “Nukitsamees”. Uurisime hommikuprogrammis kas Marilynist ongi saanud nüüd muusikalinäitleja.
 
“See on natukene ootamatu asjade kulg. Ma ise arvan, et ei ole, aga praegu on kuidagi nii läinud jah,” naeris Marilyn.
 
Muusikal “Võlur Oz” põhineb 30ndatest pärit samanimelisel filmil ja räägib loo väikesest tüdrukust Dorothyst, kelle keeristorm kannab salapärasele Võlumaale, mille nimi on Oz. Siin saab ta endale heaks sõbraks rääkiva Hernehirmutise (Kristo Ukanis), koliseva Plekkmehe (Madis Milling) ja argpüksist Lõviga (Tõnu Kilgas). Koos asuvad nad teele Smaragdlinna, et leida üles Võlur Oz, kes peaks täitma kõik nende soovid.
 
Marilyni sõnul pole nad muusikali versioonis väga palju muudatusi tehtud. “Seal on mõningaid stseene, mida filmis ei ole, kuna ka filmis oli üht-teist kärbitud, mida meie jällegi taas sisse võtsime. Ja samas on ka mõningaid stseene, mida meie ole ära jätnud,” selgitas ta.
 
Näiteseltskonna kohta jagus Marilynil vaid kiidusõnu. “Väga lahe on tutvuda uute inimestega, kes on palju kogenenumad kui sina. Kihvt on vaadata ja šnitti võtta nende pealt,” rääkis ta.
 
Üheks kaasnäitlejaks on tal ka koer. “Ma ei tea, kust lavastaja Ivo Eensalu koera leidis, aga ta on väga kuulekas ja tohutult rahulik ja armas koer. Temaga läheb väga lihtsalt,” rääkis Marilyn.
 
Kui filmis kandis Dorothy Totot kogu aeg käes, siis etenduses püüab Marilyn ta ka vahepeal maha panna. “Ma olen proovides märganud, et kui ta on mul süles ja näiteks aevastab või köhatab väga nunnult, siis ma ei saa mitte midagi teha, kui see ajab mind tohutult naerma,” rääkis Marilyn.
 
Koguperemuusikal “Võlur Oz” esietendub 18. detsembril.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap