Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Mahavoki uus instrumentaalalbum kannab nime “Galaktikad”
16.12.2010
Ilmunud on uus Mahavoki kogumikalbum pealkirjaga “Galaktikad”, mis sisaldab 17 uut ja seniavaldamata instrumentaalpala ning lisaks lugusid “Selgeltnägija” ning “Ever So Blue”.
 
“Galaktikad” koondab endas Heini Vaikmaa kirjutatud lugusid, millest mõned ulatuvad juba 70ndate lõppu. Sellest ka kogumikalbumi nimetus. “Kõige vanem on seal tõesti 70ndatest, mõned asjad 80ndatest, aga valdavalt on ikka kõik uued lood,” tutvustas Vaikmaa.
 
Lood on siiski kõik uuesti salvestatud. “Sellepärast tegimegi instrumentaalalbumi, et vanemate, Tartu levimuusika-aegsete asjade kvaliteet polnud enam nii hea,” lisas ta.
 
Plaadi nimi viitab kosmilistele saundidele. “Uuemad lood kisuvad küll sinnapoole,” rääkis Vaikmaa. “Soojal suveööl lamamistoolil pilk taevasse ja sealt see inspiratsioon tuleb,” kirjeldas muusik.
 
Endiselt on Mahavokil õhus idee anda välja ka lauludega uus album. “Kare Kauksil on sel aastal olnud tervisega probleeme, aga ta kosub ja paraneb praegu, nii et sellepärast kasutasimegi selle aja ära ja tegime instrumentaalplaadi valmis. Jõudu-mööda läheme aga nüüd ikka uute lauludega edasi. See protsess võib muidugi aasta-kaks veel aega võtta,” lisas Vaikmaa.
 
Uue plaadi esitluskontserdid toimuvad 16. ja 17. detsembril Kumus.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

ÕHTUSUMIN

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap