Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Aleksei Turovski hetkelemmikuteks on pärisinimese noorjärgud
13.01.2011
Eelmise aasta lõpus ilmus Aleksei Turovskilt uus lastele mõldud raamat loomadest pealkirjaga “Aleksei Turovski loomalood”. “Tegelikult on tegemist juba kolmanda laiendatud väljaandega. Algupäraselt oli selle raamatu nimi “Sipelgast vaalani”. Teine oli “Loomad sipelgast vaalani” ja kolmandal pole sipelgatest ja vaaladest juttu vaid on hoopis selline loom nagu Aleksei Turovski,” muigas autor.
 
Uuenenud väljaandes on lisaks varasematele lugudele lisandunud 4 uut. “Sisalikkudest, madudest, minu kallitest kaheksajalgadest ja kirpudest, mis on minu lemmik,” loetles Turovski.
 
Kui eelmised lood olid maha kirjutatud fonogrammi pealt, siis uued 4 lugu tuli autoril paberile kirja panna. “Ma olen rääkija inimene ja kirjutan ma õudsalt aeglaselt ja vaevaliselt. Nelja peatüki kirjutamine võttis mul rohkem aega kui kõikide eelnevate loomalugude jutustamine,” rääkis Turovski.
 
Oma lemmikloomadeks nimetas ta kõik neid, kellest parajasti räägib või kellega suhtleb. “Momendil on minu lemmikud pärisinimese noorjärgud. Pärisinimene on eestikeelne meie liigi normatiivne ja õige nimetus,” lisas autor.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap