Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Superstaarisaatesse on registreerunud juba üle 1000 soovija
14.01.2011
16. jaanuaril stardib TV3 suurprojekti “Eesti otsib superstaari” neljas hooaeg eelvoorudega. Selgunud on juba uued saatejuhid, kelleks on Evelin Pang ja Hele Kõrve. Saate produtsent Kaupo Karelson tunnistas hommikuintervjuus, et näitlejatare on püütud ka varem saatjuhiks saada. “Oleme neid alati tahtnud, et nad tuleksid televisiooni ja juhiksid koos saadet. Seekord olid nad nõus,” selgitas Karelson.
 
Lisaks saatejuhtidele lubab Karelson uuel hooajal teisigi uuendusi. “Uuendused hakkavad televaatajale lahti rulluma kõikides episoodides, mis eetrisse jõuavad,” jäi produtsent esialgu salapäraseks.
 
Huvi uue hooaja vastu on Karelsoni sõnul päris suur. “Registreerunuid on juba ligi 1000, mis on juba rohkem kui eelmistel aastatel on olnud. Kuskil 1500 saame kindlasti kätte, sest kuu aega on veel registreerumine avatud,” rääkis produtsent.
 
Uute talentide põuda produtsent ei pelga. “Selle kohta on mul hea näide. Kolmanda hooaja 10 finalistist 9 on bioloogiliselt vanemad, kui teise hooaja võitja Jana Kask. See tähendab, et kõik need lauljad olid juba siis olemas kui Jana tuli võitjaks ja nad oleksid ju võinud tulla juba teisel hooajal. Samamoodi loodame lauljaid leida sellest hooajast.”
 
Ülemiseks vanusepiiriks on saatel jätkuvalt 35 eluaastat. Karelson ei välistanud, et see võib tulevikus ka kõrgemaks minna. “Äkki ühel aastal tõstame ja vaatame, mis siis saab. Enamus praegused osalejaid on siiski alla 30-aastased,” lisas produtsent.
 
Saate võitja võidab endale 10 000 eurot ja saab ka lepingu Universali rahvusvahelise plaadifirmaga.
 
“Eesti otsib superstaari” 4. hooaeg jõuab TV3 ekraanile veebruari keskpaigas.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket