Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
MID: oleme nii nagu oleme, aga samas elegantsed
31.01.2011
Eesti Laul 2011 poolfinalistide hulgast leiab väga palju tuntud artiste ja bände, ent on ka neid, kellest Eesti muusikasõbrad veel väga palju ei tea. Üks sellistest on kindlasti alles kolm kuud tegutsenud vendade Markus ja Mihkel Robami bänd MID.
 
“MID-il on universaalne tähendus.Tähed ei tähendagi otseselt midagi. Need on võetud kahest sõnast vennad RobaMID. Väga hea lühend, millele iga kuulaja saab vastavalt oma fantaasiale mõelda pikema variandi,” tutvustas Markus bändi nime.
 
Mõlemad vennad on muusikaga kokku puutunud juba lapsest saadik. “Mihkel on lõpetanud kontrabassi eriala ja mina olen laulnud lasteaiast saadik. Astusin kooli minnes venna jälgedes Tallinna poistekoori, kus me koos laulsime ja loomulik jätk oli juba bändide tegemine,” rääkis Markus. Koos vennaga tehti alguses bändi nimega Rustpack.
 
MID ei ole Markuse sõnul kindlasti ühekordne projekt. “Me üritame teha seda muusikat, mis meile tähtis on. Me oleme vennad ja jääme nendeks alati. Duoks ei pruugi muidugi igaveseks jääda, aga seda näitab juba tulevik.”
 
Vennaga bändi teha on Markuse sõnul isegi lihtsam. “Me mõistame üksteist kergemini kui võib olla mõne teise inimesega. Tülid on ka muidugi selle võrra ilmselt tugevamad, aga see on siiski lõbus protsess,” lisas Markus.
 
“Me ei tee üleliigset šõud. Me ei näe vajadust mõttetute asjadega laulu ilustama hakata. Oleme nii nagu oleme, aga samas elegantsed,” rääkis Markus “Eesti Laulu” konkursi plaanidest.
 
MID astub “Eesti Laulu” konkursil üles looga “Smile”.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar