Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Marilyn Jurman annab esimese soolokontserdi
02.02.2011
Näitleja ja Eesti Laulu poolfinalist Marilyn Jurman annab 2. veebruaril Eesti Rahvusraamatukogu teatrisaalis oma esimese soolokontserdi. Uurisime hommikuprogrammis, kumb on närvesöövam, kas esietendus või esimene soolokontsert.
 
“Hetkel on minu jaoks raskem kontsert, sest seal on rohkem juhuslikkust,” rääkis Jurman. Esimesel kontserdil lubab laulev näitleja esitada laule, mida ta on varem teinud koos oma bändi Matragoraga või ka laule, mida ta on laulnud lõkkeõhtutel üksinda oma kitarriga. “Seekord on laval veel 4 poissi, kes on teinud nendele lugudele uued seaded,” lisas Jurman.
 
Kuigi näitleja on viimasel ajal rohkem muusikale keskendunud, see tema põhitööd ehk näitlemist segama ei ole hakanud. “Tööd on täpselt nii nagu hetkel on. Vanad tükid on endiselt mängukavas ja tulemas on ka uusi. Samamoodi käivad “Kättemaksukontori” võtted. Ma ei tunne küll, et näitlemine oleks tahaplaanile jäänud,” rääkis Jurman.
 
Eesti Laulu esimeses poolfinaalis astub Marilyn Jurman lavale esimesena. “Esimese hooga ütleks, et see hirmutab natukene. Teisest küljest hakkan mõtlema, et äkki ongi just lõbus, et oled esimene,” naeris ta.
 
Laval lubab ta keskenduda laulule. “Kuna mul on sinna kaasatatud kostüümide osas väga hea sõbranna ja moekunstnik Triin Randveer ja 5 tantsivat lauljat, kes on samuti minu sõbrannad, siis ma loodan sellele, et see energia, mis laval saab olema, on väga sõbralik ja kokkuhoidev,” rääkis Jurman.
 
Edasipääsuvõimalusi Jurman väga suureks ise ei hinda. “Kui ma sain teada, kes minuga koos poolfinaalis veel on, siis ma tundsin, et võimalused läksid üsna väikseks,” naeris Jurman. “Nii palju kui ma olen internetihääletusi vaadanud, siis enamus on suuremad konkurendid,” vastas Jurman naerdes.
 
Eesti Laulu esimene poolfinaal toimub juba 12. veebruaril.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge