Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Rannavõrkpallur Rivo Vesik valmistub uueks hooajaks ja esiklapse sünniks
25.02.2011
Rannavõrkpallur Rivo Vesik treenib koos uue paarilise Karl Jaaniga Nõo Rannahallis uueks hooajaks ning valmistub esiklapse sünniks.
 
“Esialgsed reisiplaanid on pandud 9. või 10. aprilliks, kui Brasiilias algab MK-hooaeg. Kuna meil on abikaasa Kerttuga aga umbes samal ajal oodata väikest peret, siis võtame kõige pealt lapse vastu ja alles siis hakkame reisima,” rääkis Vesik.
 
Möödunud hooajal esmakordselt Karl Jaaniga koos mänginud Vesik tunnistas, et kokkumäng vajab veidi veel harjumist. “Eks meil oli oma häid hetki ja ka raskemaid hetki, aga üldiselt võib rahule jääda. Kokkumäng tahab natukene rohkem harjumist kui vaid üks hooaeg, aga eks me üritame sel hooajal paremini,” lisas Vesik.
 
Hetkel keskenduvad mehed treeningutele. “Hommikuti teeme pallidega trenni ja õhtuti on jõusaal. Nii juba viimased neli nädalat. Ülejärgmisest nädalast läheb graafik veelgi tihedamaks, nii et väga looderdada ei saa,” rääkis Vesik.
 
Vigastuste üle hooaja eel kumbki ei kurda. “Eesti külmas on sportlastel hea. Öeldakse, et kui on vigastus, tuleb külma peale panna. Siin pole väga probleemi. Lähed pärast trenni välja, siis on niigi külm,” muigas sportlane.
 
Vesik soovis lõpetuseks, et toetajad ikka kaasa elaksid ja neid ka mängudele vaatama tuleksid.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket