Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Singer Vingeri sünnipäevaga saab alguse bändi juubeliaasta
03.03.2011
5. märtsil tähistab Singer Vinger oma 25. sünnipäeva. Ühtlasi on see avalöögiks bändi juubeliaastale, mille tippsündmuseks on augustis algav tuur.
 
Bändi solist Hardi Volmer meenutas, et tegelikult peaksid nad järgmisel aastal tähistama lavaloleku 30. sünnipäeva, kuna Singer Vinger sai alguse ansamblist Turist. “Turist lahknes ja lõhenes 2 aastat hiljem ning keelati ära. Meil lubati kokku tulla uue nime all, nii et mitte midagi tähendav ja täiesti mõttetu nimi Singer Vinger on meie toonaste Nõukogude kultuuriametnike poolt peale surutud nimi,” rääkis Volmer. Seekord tähistatakse siiski Singer Vingeri nime sünnipäeva.
 
Laupäeval pakub sünnipäevalaps kõikidele külalistele Singer Vingeri parimaid palu, kuid kutsutud külalistele on bänd pannud välja “Poola laua”. “See sisaldab napse ja väga kasinat suupistet, tavaliselt kurkide näol,” selgitas Volmer Poola laua mõtet.
 
Juubeliaasta tipphetkeks nimetas Volmer augusti alguses algavat tuuri. “Seda toetavad lisaks meile veel mõned armastatud artistid. Sellega seoses tegi impresaario Aarne Valmis ettepaneku sidrun lõpuni tühjaks pigistada. Meil on kolm uut laulu juba olemas ja me andsime lubaduse kümmekond veel juurde teha, seega tuleb meie luigelaul ehk meie viimane üllitis ka sel aastal,” rääkis Volmer ka uue plaadi plaanidest.
 
Oma 25. sünnipäeva peab Singer Vinger koos külalisesinejatega 5. märtsil Rock Cafes.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket