Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Noorkuu saab sügisel 15-aastaseks
08.03.2011
Noorkuu annab alates 8. märtsist 4 naistepäevakontserti “Viiel häälel, viiel keelel”, kus koos ansambliga astub üles Tallinna Kammerorkestri kvintett. Tõnis Kõrvits on Noorkuule aranžeerinud sellised klassikalised hitid nagu Mozarti 40. sümfoonia ja “Väike öömuusika” ning Vivaldi “Talv”. Vastukaaluks esitab keelpillikvintett Noorkuu laule. Muuhulgas uurisime Martti Meumersilt, mis Noorkuul veel sel aastal plaanis.
 
“Noorkuul on juubeliaasta. Sügisel tähistame juba oma 15. sünnipäeva,” rääkis laulja. “Tulemas on suuremad juubelikontserdid. Lisaks on kokkulepe Rein Rannapiga, kes on meile juubeliks lubanud loo kirjutada. See peaks ilmavalgust nägema juba suve hakul. Lisaks peaks tulema päris palju uut repertuaari ja uut loomingut,” tutvustas Meumers.
 
Lisaks plaanib Noorkuu juba järgmisteks jõuludeks uut jõuluplaati. “Meie viimane jõulualbum ilmus aastal 2003 ja tolle tulemusega me siiani rahul ei ole,” lisas Meumers, lubades, et Noorkuu pakub juubeliaastal mitmeid põnevaid asju.
Pilt

Kuula Elmarit, sest siit tuleb kõige mõnusamaid eestikeelseid laule!

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Saame kokku Ivo Linna
2 Püüab meid Liis Lemsalu
3 Tahan ma Patune Pool
Küsetlus

Millise neist uusaastalubadustest andsid sina?