Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Aasta ansamblit Zetod ootab ees tegus aasta
18.03.2011
Bändi solist Jalmar Vabarna rääkis hommikuprogrammis, et peagi ilmub neil uus singel, kus teevad kaasa Orelipoiss ja Contra.
 
“Lõuna-Eesti glämm on tulistamas,” naeris Vabarna uuest singlist rääkides. “See on ühiskonnakriitilise suunaga hümnine lugu, mis räägib inimeste lollusest ja kevadest. Läbi huumorinurga muidugi. Contra meisterdas sõnad ja ise räpib ka selle singli peal.”
 
Lisaks asuvad Zetod koos Orelipoisiga kevadel ka minituurile. “Kontserdid algavad aprilli lõpus Viljandist. Edasi läheme Tartusse, Tallinnasse ja 5. mail oleme Türil,” rääkis Vabarna.
 
Ka suvised plaanid on bändil juba paigas. “Vanemuisega koostöös lavastub Seto eepos “Peko”, kus meie muusikat mängime,” rääkis Vabarna edasistest plaanidest. “See on suvelavastus, mis etendub juuli algusest Värskas. Selle asja toimumine on mulle isiklikult väga tähtis, sest see eepos on minu vanavanema lauldud,” lisas Vabarna.
 
“Sellest “Pekost” vallandub kindlasti väga palju uut materjali, nii et hoidke alt,” vihjas Vabarna võimalikule uuele plaadile.
 
Pärast “Pekot” esinevad Zetod ka Soomes maailma vanimal festivalil Kaustinenis ja veel ühel festivalil Joankoskil.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket