Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Laika Virgini esikalbum ilmub mai alguses
24.03.2011
Laika Virgin on valmis saanud uue singli “Tantsid Koit Toomega” ning mais on oodata ka bändi esikalbumit. Hommikuprogrammis rääkisid bändi saamisloost ja tulevikust Indrek Ups ja uus solist Kristjan Saharov.
 
 “2008. aasta lõpus võtsime praeguse klahvkavenna Anderoga (Nimmer) vastu otsuse, et peaks oma elukesega midagi ette võtma ja teine daatum puudub live koosseisu. See tekkis eelmise aasta sügisel,” rääkis Indrek bändi sünnist.
 
Tänaseks on Laika Virgin jõudnud nii kaugele, et mais ilmub nende esikalbum ja varasem solist Fredy Shcmidt on vahetatud Kristjan Saharovi vastu. “Ma tundsin Anderot ja Indrekut juba sellest ajast kui nad Fredyga tutvusid,” meenutas Kristjan enda sattumist Laika Virgini solistiks. “Eelmise aasta sügisel olime Anderoga ühel peol koos ja ta ütles, et nad otsivad uut solisti. Tegin seepeale nö sisseastumiskatsed. Mängisin enda lugusid neile. Õhtuks ütlesid nad, et edasi nad enam ei otsi ja tere tulemast Laika Virginisse.”
 
Uuel albumil astuvad solistidena lisaks Fredy Schmidtile ja Kristjan Saharovile üles ka Marten Kuningas, Kene Vernik, Jarek Kasar, Robin Juhkental, Sergo Vares ja Karoliina Saatpalu.
 
Uue singli osas rääkis Indrek, et kindlasti pole tegemist Koit Toome mõnitamisega. “Pigem fikseerib see laul mingit seisu hetkel Eesti muusikas. Kui see ongi irooniline kellegi suhtes, siis selle loo mina-tegelase suhtes, kes kuskil stuudios õnnetult toimetab,” selgitas Indrek.
 
Laika Virginit saab laval näha juba sel laupäeval, 26. märtsil, kui astutakse üles Rock Cafes Tallinn Music Weeki raames.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket