Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Rolf Roosalu proovis baarmani ametit
06.04.2011
Elmarisse on jõudnud Rolf Roosalu värske laul “Külmkõrbend”. Rolf ütles hommikuintervjuus laulu pealkirjast rääkides, et ta ei tea päris täpselt isegi, mida see tähendab.
 
“Sellist sõna pole ju tegelikult olemas ja laulul pole ka tegelikult ühest mõtet. Ma arvan, et igal inimesel tekib loos olevate sõnadega isiklik seos,” rääkis Rolf.
 
Rolfi eelmine plaat ilmus veel Rolf Juniori nime alt, kuid viimased singlid kannavad Rolf Roosalu nime. “Suurt vahet ju ei ole, aga järgmisel aastal hakkab mu vanusele 3 ette kukkuma ja Juniorit on veidi kentsakas endaga kaasas kanda. Rolf olen ma niikuinii, olgu see siis Junior või Roosalu,” ütles laulja.
 
Küsimusele, kas värske laul annab aimu ka uuest plaadist, ütles Rolf, et kindlat midagi lubada ta ei saa. “Plaadi jaoks peavad olema väga head lood ja inimesed võiksid neid laule juba enne plaadi ilmumist teada. Ma arvan, et ma veel mõnigi aeg annan välja lihtsalt singleid, nii et kui plaat ilmub, teavad inimesed juba umbes 70% sellel olevaid lugusid.”
 
Aasta suuremad plaanid on Rolfil juba paigas. “Hetkel töötame ühe suurema show kallal koos Semiiri tantsutrupiga. Lisaks osalevad veel lauljad Susan Lilleväli, Marilin Kongo ja ilmselt ka Lauri Pihlap. Teeme seda kruiisilaeval Silja Festival, mis sõidab Riia ja Stockholmi vahet. Juuni lõpus ootab mind omaloomingukonkurss Tenerifel ja septembris on minu läbi aegade suurim konkurss tulemas Gruusias,” valgustas Rolf oma plaane.
 
Rolf tunnistas, et kuigi aasta tuleb tegus, oli tal vahepeal tunne, et äkki tuleb endale mõni lisatöö otsida. “Ma proovisin hiljaaegu baarmani ametit ja mulle väga meeldis. Kavatsen nüüd kursuseid võtta, sest mine tea, kunagi võib äkki tarvis minna,” naeris laulja.
 
Eestis saab Rolfi näha peagi George Michaeli tribüütkontserdil, mis toimub 23. aprillil Tartus.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar