Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Kolumbus Kris tähistab suurejooneliselt sünnipäeva
08.04.2011
Eesti rokiveteran Kolumbus Kris tähistab aprillis 24. sünnipäeva. Hommikuprogrammis uurisime bändi bassimehelt Jaanus Raudkatsilt, kuidas neil on õnnestunud nii kaua koos püsida.
 
“Me oleme sarnased inimesed ja meil on ühised huvid. Meil on, millest pikkadel kontsertreisidel omavahel rääkida. See on kõige tähtsam. See on nagu abielus,” selgitas Raudkats põhjuseid.
 
Viimastel aastatel on bänd Raudkatsi sõnul püüdnud oma sünnipäevi suurejoonelisemalt tähistada. Erand ei ole ka seekordne pidu. “Iga-aastane Eesti trummarite paraad, mis seekord tuleb trummideta ja kuhu on kutsutud Eesti trummikorüfeed eesotsas Peeter Jõgioja, Reigo Ahvena Trammilaboratooriumi, Silver Ulviku ja teistega. Külalisbändid Rockcrime ja Crazy Dayz ning meiega koos astuvad lavale Vello Orumets, Tanel Padar, Kristo Rajasaare Kosmikutest ja Erik Lill,” loetles Raudkats.
 
Kolumbus Krisi viimane kogumikalbum ilmus aastal 2008. Uue plaadi mõtted on meestel aga juba ammu peas. “Vaikselt punume uusi lugusid ja tegelikult on uue albumi jagu neid ka valmis. Kontserdil me neid ka mängime ja ju me selle ikka plaadile ka ära keevitame, aga natukene peab veel kosuma,” rääkis Raudkats.
 
Kolumbus Krisi sünnipäevakontsert toimub Rock Cafes 8. aprillil.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket