Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Tunne Eestit ja leia Elmar!!!
17.05.2011
“Tunne Eestit ja leia Elmar!” on seikluslik otsingumäng, mis kestab 16.-30. maini raadios Elmar.
 
Igal argipäeval peidab üks raadio Elmar tegijatest ennast Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Elmar. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mõne kindla ja kõigile tuntud ehitise, rajatise, mälestusmärgi, loodusliku paigaga.
 
Vihjeid Elmari asukoha kohta saavad raadiokuulajad iga päev küsida raadio Elmar otse-eetris pärast seda, kui on eetris kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande. Samuti annavad aeg-ajalt ka saatejuhtid ise vihjeid, suunamaks otsijaid õigele rajale. Kuulaja küsimuste korral on saatejuhil õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “jah” ning “nii ja naa”. Peale igat vihjeküsimust võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus esitada uus küsimus Elmari asukoha kohta.
 
Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ning küsimusele “Kas Sina oled Elmar?” jaatava vastuse saanud mängijal on võimalik valida, kas ta soovib edasi minna mängu finaali ning osaleda võimaluses võita unistustereis kahele Dominikaani Vabariiki või mitte riskida ja võtta kohe lohutusauhind, puhkepakett Hotel Jurmala Spa-sse. Kui mängija valib viimase variandi, läheb finaali teisena kohale jõudnud mängija.
 
Kui esimene mängija jõuab Elmarini enne, kui eetris on asukoht ära arvatud, jätkub vihjete andmine eetris, kuni ka seal on asukoht teada.
 
Mängu finaal toimub esmaspäeval, 30. mail raadio Elmar otseeetris. Iga tund võetakse telefoni otsa üks finalistidest, kellele esitatakse loosi korras üks Eestit puudutav küsimus. Õige vastus viib edasi järgmisse vooru, vale vastus või telefonile mitte vastamine kukutab aga mängija finaalist välja. Iga ringiga lähevad küsimused raskemaks ning finaal kestab, kuni on jäänud vaid üks taibukas ja õnnelik unistustereisi võitja.
 
Tunne Eestit ja leia Elmar!

REISIKIRJELDUS!

MÄNGU REEGLID!
 
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket