Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Gerli Padari tegus suvi: saatejuhtimine, näitlemine, triatlon ja uus bändiprojekt
06.06.2011
Sel pühapäeval stardib juba teist hooaega saade “Lauluga maale”, mille saatejuhid on taas Gerli Padar ja Jüri Aarma. Ka sel suvel seikleb Jüri küla peal ringi ja toob vaatajani just selle paikkonna eripära ja inimesed ning Gerli haarab ohjad rahvapeol ning on eeslauljaks kõigile peole tulijatele koos Antti Kammiste bändiga.
 
Gerli rääkis hommikuprogrammis, et eelmisest hooajast on tal ainult positiivsed mälestused. “Ma olen kogu aasta oodanud uusi salvestusi, sest inimesed, kes eelmisel aastal käisid salvestustel jätsid mulle kustumatu mulje. Nad olid nii vahvad, siirad, ehedad.”
 
Ise ootab ta kõige enam Uhtna külaplatsil toimuvat salvestust. “Esimesed kaheksa eluaastat elasin ma Uhtnas, nii et ma ootan seda väga. Ja topelt rõõm on see, et ma lähen sinna koos Anne Veskiga, kellega on alati rõõm koos laval olla.”
 
Lisaks Anne Veskile astuvad külalissolistidena selle suve jooksul üles veel Marju Länik, Nele-Liis Vaiksoo, Uku Suviste, Airi Allvee, Ithaka Maria Rahula, Jansa, Koit Toome, Jassi Zahharov ning Mait, Jakko ja Mikko Maltis. Saadete salvestused kestavad 14. augustini ja esimene saade läheb eetrisse juba 18. juunil.
 
Gerli suvi tuleb aga pööraselt kiire. Hetkel on ta Vanemuises seotud Abba kontsertetenduste ning koeratüdruk Lotte kehastamisega, sügisest lisanduvad taas muusikali “Sugar” etendused. “Lisaks tuleb veel üks väga vahva muusikal, kus ma olen peaosas, aga kuna ma pole paberile veel alla kirjutanud, siis ei saa sellest päris täpselt veel rääkida,” muigas Gerli.
 
Lisaks treenib Gerli Pühajärvel toimuvaks triatloniks. “Treeningud on seni veidi kesised olnud, aga mõne päeva eest sain endale maanteeratta, mille peal ma veel püsti ei püsinud, aga hakkan täna juba harjutama ja katsun kolme päevaga Lõuna-Eestis treenides sellega hakkama saada,” rääkis lauljatar. Ka ujumistreeningud algavad tal täna. “Eile proovisin just kalipsot selga ja vaatasin, et oooo…äge,” naeris Gerli. Start triatloniks on 6. augustil.
 
Ja veel tegeleb Gerli hetkel uue muusikaprojektiga. “Teeme seda Õllesummeri raames ja selle nimi on, üllatus-üllatus, Gerli Padar & The Moon,” naeris ta. “Me teeme Eesti 90ndate diskohitte lounge’i või bossa võtmes. Ma loodan, et sellest tuleb pikemaajaline projekt,” lisas Gerli.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket