Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Liis Lemsalu: tundsin end suurel laval isegi vabamalt
13.06.2011
Saate “Eesti otsib Superstaari” 4. hooaja võitja on Liis Lemsalu! Meie reporteril portaalist Elu24 Martal õnnestus värske võitjaga pärast saadet ka pisut juttu ajada.
 
Mis tunne oli, kui sinu nimi ümbrikust välja tuli?
 
See kõik on nii emotsiooniderohke. Kõik need kuud, mis on möödunud. Ükskõik, mis nimi oleks ümbrikust tulnud, mul oli sisimas väga hea. Mu eesmärk oli jõuda finaali ja ma olin õnnelik, et me Artjomiga olime koos selle teekonna läbinud.
 
Kuidas sulle suurel laval esineda meeldis?
 
Ma tundsin ennast veidi vabamalt. Tänu sellele, et inimesi oli rohkem, oli ka energia suurem. See, kuidas nad seal kiljusid ja karjusid, see andis ilmselt meile mõlemale jõudu juurde.
 
Sel nädalal jõuab raadiotesse ka värske singel “Kõnnime seda teed”. Kes on autor ja millest see räägib?
 
See on meile Artjomiga väga aktuaalne laul. Tee, mida meie oleme läbinud ja ka teised artistid on pidanud läbima, et jõuda kulminatsiooni ehk superfinaali. Aapo Ilves kirjutas laulule sõnad ja meloodia autor on Tarvo Valm.
 
Oled sa juba mõelnud, kes Eesti autoritest võiks sulle laulu kirjutada?
 
Eesti mastaabis ei ole mul esile kerkinud ühtegi sellist inimest. Võib olla pole ma sellesse veel süvenenud. Hetkel jään vastuse võlgu.
 
Mis sind nüüd ees ootab?
 
Mind saab näha Superstaaride Live-tuuril. Alustame sellega ja siis vaatame edasi.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket