Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 30.nädal
25.07.2011
Hellad Velled tegid uue loo

Märt ansamblist Hellad Velled andis intervjuu Raadio Elmar laupäevases suveprogrammis. Pärnus suvitavad velled on leidnud aega ka stuudios käimiseks ja valmis on tehtud oma esimene soomesugemetaga laul. Põhjanaabrid tegid loo tervitamaks oma jäähokimeeskonda võidetud MM-tiitli puhul. Hellad Velled tervitavad looga “Poeg on kodus” kõiki kodumaa poegi, kes välismaal käivad kas siis võistlemas või matkamas või töötamas.
Inesel valmis video
Lauljatar Inese ja tema bändi töist suve jääb meenutama video loole "Tule-tule", mis on 6aasase tegutsemisaja jooksul koosluse esimene video. “Idee videot teha on tükk aega õhus olnud,” rääkis Ines, “aga nüüd tuli õige hetk, koostöö Eesti Tuuleenergia Assotsatsiooniga lükkas palli veerema.” Video meeskond oli suurepärane — režissöör Talis Paide, produtsent Helen Lõhmus, operaatorid Tauno Sirel ja Erik Riikoja, vahendab Noorte Hääl.
 
Hannah tegi uue loo

Aasta 2011 on olnud Hannahile vägagi produktiivne muusikaliste otsingute ja eksperimentide aeg. Nüüd on Hannah saanud valmis värske loo, mis pole hoogne tantsupala nagu viimasel ajal harjunud oleme tema lugude puhul. Südantlõhestava ballaadi nimi on „Paradise“ ja see valmis Snowdog Records stuudios. Lugu saab uudistada Youtube keskkonnas.
Saatpalu osaleb briti kriminullis
Muusik Lauri Saatpalu (46) teeb kaasa vandenõuteooriaid musta huumoriga vürtsitavas tõsielulises põnevikus "FKNotch", mis valmib Briti-Eesti koostööna. "FKNotch" jälgib kolme päeva ülemaailmse salaorganisatsiooni käepikenduste elus, vahendab Kroonika. Saatpalu vabandab, et ta ei saa sel teemal praegu veel rääkida. Põneviku režissööri Edward Scott-Elliotti sõnul tegid eesti poisid hämmastavalt head tööd ja tõestasid end võimekate näitlejatena.
 
Eesti trio lood said maailmakuulsale kogumikule

Eesti trio Mutated Forms sai 3 oma lugu DJ Goldie poolt kureeritud kogumiku peale, mis äsja ilmus. Kogumiku väljaandjaks on Londoni superklubi Fabric plaadifirma. “See kogumik on väga dünaamiline, sest selline on ka minu elu. Bikram Jooga hommikul ja öösel klubis plaatide mängimine. Kõik on tasakaalus, midagi pole liiga palju. Kui ma mõtlen selle kogumiku drum’n’bass stiilis lugude peale, siis ma mõtlen neist spirituaalse eufooriaga, nagu oleks mind tõstetud teise dimensiooni. See muusika, see hullumeelne stiil, see ei ole nõrkadele!” kommenteerib kogumikku DJ Goldie. Mutated Forms saavutas esimese läbimurde aastal 2006 kui Inglismaa plaadifirma Formation Records ilmutas nende loo “My Feeling”. Esimene singel sai kogu maailmas väga palju tähelepanu ja pani Eesti mehed maailma muusikakaardile. Alates 2009. aastast on Mutated Forms seotud Grid Recordsiga, kes on väljastanud juba mitmeid eestlaste lugusid. Regulaarselt mängivad Mutated Forms’i lugusid drum’n’bass’i suurnimed nagu Marky, Goldie, Grooverider, Bailey, London Elektricity, Hype ja SS, vahendab publik.ee.
 
Merlyn tegi uue dueti

Merlyn Uusküla on valmis saanud uue loo. Duett valmis koostöös Rolf Roosaluga ning kannab nime „Nii palju anda“. Ju siis sai Merlyn innustust varasemast edust duettide vallas, mil Cool D-ga kahasse anti välja lugu „Miks alles nüüd“. Tantsulisest loost lähemalt esmaspäeva hommikul Raadios Elmar.

Klas on õppinud puhkama
 
"Olen juba terve nädala viibinud Saaremaa ooperipäevadel ja sel korral lihtsalt kui külaline. Olen 72aastaselt lõpuks puhkamise selgeks saanud," räägib maestro Eri Klas Publikule. Klas naudib Saaremaad koos abikaasa Arieliga. "Oleme võtnud SPA-des erinevaid hoolitsusi ning tunneme suvest rõõmu," jutustab Klas. Ta möönab, et on harjunud siiski jahedamate suvedega ja praegu käiks ta meeleldi pigem päikesevarjuga. "Viimati käisin päikesevarjuga ringi eelmisel aastal Puerto-Ricos, kui olin dirigeerimas. Seal saab korralikes hotellides endale päikesevarju. Kuid Eestimaa suvi on mulle kõige armsam. Suur luksus on lõpuks saada aru, et on olemas ka vaba aeg. Minu workoholicu periood on lõppemas. Rahulikult sisustatud aeg on palju enam väärt kui töörabamine."
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap