Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 31.nädal
01.08.2011
Tiiu kiik avaldas uue albumi

Tiiu Kiik on leidnud auvel aega puhkamiseks, sest juulikuus ilmus tema uus album, mille kallal sai aktiivselt tööd tehtud pea terve aasta jagu. Uus album kannab nime “Oled ilus” ja plaadil on kokku 11 lugu. Esialgu on album digitaalselt alla laetav. Juba sügisest on plaanis album ka plaadina ja kassetina müüki paisata. Lugusid saab kuulata ka Tiiu veebilehel: www.tiiukiik.com.

Tõnso enam lavale ei taha

Raadio Elmar “Tähetee” külaliseks oli laupäeval (30.07.11.) legendaarne varieteelauljatar Maie Tõnso. Daam on juba mitu aastakümmet avalikkuse eest varjus elanud, sest tähelepanu vajadus sai 22 varieteeaastaga täielikult rahuldatud. Tõnso naudib elu täiel rinnal ning armastab nagu vanasti, nii ka praegu, kinos ja kontsertidel käia. Meie küsimuse peale, kas Maie Tõnsot veel kunagi lavalaudadel näha saab, vastas Lasnamäel elav Tõnso eitavalt: “Ei, kindlasti mitte!”.

Ameerikas selgitati parim õhukitarrist

Justin "Nordic Thunder" Howard krooniti selle aasta parimaks USA õhukitarristiks.
Viikingilaadne tegelane küttis laval kõikvõimalike ja võimatute efektide saatel. Oli ka viimane aega vastav võistlus maha pidada, sest nüüd sõidab Nordic Thunder kolmepäevastele maailmameistrivõistlustele, mis toimuvad Soomes juba 26. augustil, vahendab Publik. Huvitav, kas keegi ka Eestit esindama läheb?

Kerli lasi aurast pilti teha

Ameerikas laineid lööv hingeline Kerli on paar nädalat tagasi lasknud enda aurast pilti teha ja jagab kollakaspunakat fotot ka enda Twitteri fännidega. Kerli sai tuntuks 2002. aastal Riias toimunud Fizz Superstar finaalkontserdil, kus võitjaks osutus suure häälteenamusega 15-aastane Kerli Kõiv Eestist. Kerli esitas konkursil Nelly Furtado laulu "I`m Like A Bird" ning võit saabus ülekaalukalt 95 punktiga. Baltimaadest pääses eelproovidesse kokku 850 konkurenti ning 45 neist valiti saatesse esinema. Riias võidetud tiitel tõi Kerlile kaasa plaadilepingu Universal Music’uga. Kuigi esialgu olid inimesed skepilised noorukese neiu edus, siis nüüdseks on Kerli nõu ja jõuga läbi löönud isegi Ameerikas, vahendab Publik. Kerli on alati olnud üsna spirituaalne ja seetõttu ei tulnudki üllatusena, kui neiu Twitterisse enda aurast pildi postitas. Kerli aura on üsna violetne, punakas ja kollane. "Punane on looduse hoiatusvärv. Punane aura näitab kõrget emotsioonide taset, sealhulgas ka viha, impulsiivsust, agressiivsust ja viha. Samuti võib see näidata valu, paistetust või vigastust," teavad kommentaatorid Twitteris rääkida.

Tõnis Mägi intervjuud illustreeriti vale lipuga

Venemaa Pervõi Kanali saates "Las räägivad", pühendati tunnine lugu Tõnis Mägile.
Saates rääkis mees, mis temast idanaabri areenilt lahkumise järel ehk kakskümmend aastat hiljem saanud on. Illustreerimaks Mägi juttu Eesti vabanemisest, "heisati" saates Läti lipp.Lisaks selgus, et Mägit pole Venemaal sugugi unustatud ja oodatakse pikisilmi tema uut tulemist, vahendab Delfi.


Hellade Vellede laul kogub Soomes populaarsust

Hellade Vellede uus lugu "Poeg on kodus" on Youtube`s soomlaste hulgas
ülipopulaarne. Viie päeva jooksul on seda vaadatud üle 100.000 korra, kommentaare on väga palju, on laitvaid, kuid rohkem on kiitvaid, öeldakse isegi, et Hellade Vellede kaver on parem kui originaal. Ka Soome uudistes on Eesti versioonist juttu:

Aamulehtis ja MTV3: http://dome.fi/musiikki/uutiset/saunoo-se-poika-viroksikin-video

http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/musiikki.shtml/1365872/poikaa-saunoo--
biisi-viroksi-kuuntele

http://www.nrj.fi/uutiset/viihde/2011/07/28/poika-saunoo-virossakin

Bänd on saanud juba ka esimese ametliku kutse Soomes esineda üritusel
nimega "Ilmaveivi" (www.ilmaveivi.fi). Kahjuks pidid mehed keelduma, kuna ollakse
hõivatud esinemistega Eestis.

Vilgats kaotab eridieediga kilosid

Lauljatar Kaire Vilgats on lühikese aja jooksul suutnud alla võtta koguni 25 kilo. Vilgats kinnitas Õhtulehele, et on tõesti kilosid kaotanud — ta peab dieeti ja teeb trenni. “Ma ei tea, mis iganes selle nimi on, aga minu treener pani mulle menüü, mille järgi ma olen toitunud,” ütles ta. Pikemalt ta kaalukaotusest rääkima ei soostunud, kuna tavaliselt kipub kõik siis vastu taevast lendama.

Sõnajalad tekitavad helikopteriga elevust

Sõnajalgade pere tekitas oma helikopteriga taas elevust, maandudes Tallinnas kunagisele tivoli platsile mere ääres Liivaoja elamukvartali kõrval. Kui Sõnajalad oma kopteriga maha tulid, parkis platsil autosid ja liikus inimesi, kirjeldab perekonna saabumist ja lahkumist pealt näinud Mati, kirjutab Õhtuleht. Sõnajalad väidavad, et lennureeglid ei nõua julgestamist, kuid maandumisel peab olema tagatud ohutus ja maaomaniku nõusolek: “Kui need kaks tingimust on täidetud, võib maanduda kõikjal ja see ongi kopteri omamise mõte.”

Jaagup puhkab maksimaalselt

Oleme rääkinud Raadio Elmar kuulajatega puhkamisest ning laupäeval rääkisime puhkamisest ka Jaagup Kreemiga. Jaagup on sel suvel puhanud Saaremaal ja tegelenud ühe meelistegevuse – kalapüügiga. Samuti ka laulmisega. Suveaaja nädalavahetustel tuleb ka palju esinemas käia Terminaatoriga. Juhan Viidingu parimate ja armastatumate palade kontsertid on selleks korraks aga läbi, sest Tiit Kikas sõitis pooleks aastaks Indiasse. Kikasel on olnud neil kontsertidel esitada viiulipartiid.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket