Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 33.nädal
15.08.2011
Helgi Sallo 70

10.augustil tähistas suurt juubelit Helgi Sallo.
Armastatud laulja ja näitleja rääkis raadiole Elmar, et ta on õnnelik inimene ja tal on suurepärased kolleegid.
Laulja ütles ka, et mantlipärijat ta endale praegu ei näe, aga seda seepärast, et igal artistil on ikka oma tee käia ja kõik on erineval moel andekad.
Samuti rääkis ta sellest, et tal on suurepärased kollegid, kelle arvamus on talle alati väga tähtis.

Mart Sander 44

Samal päeval, 10.augustil, sai aasta vanemaks ka Mart Sander, kellele samuti helistasime! Mart ütles, et tema legendaarsed stiilipeod on tänaseks veid “ära vajunud”…võibolla on põhjuseks vananemine, aga võibolla hõivatus.
Mart Sander alustab sügisest kahe suure teleprojektiga ja loodab, et jõuab ka muusikale pühenduda. Kindlasti näeb teda teater “Estonia” laval etenduses “Silva”.

Smilers teeb plaati

Kui kõik läheb paanipäraselt, siis ilmub veel selle aasta novembris Smilersi 10-s stuudioalbum. Järjekordne singel, millel pealkirjaks “Tähtede all”, ongi juba väljas.
Hendrik Sal-Saller rääkis raadiole Elmar, et pool uue materjalist on juba salvestatud ja teine pool salvestatakse veel augusti lõpus. Smilersi liider lubas, et kauamängiva jaoks salvestatakse 16-18 uut lugu ja neist valitakse välja vähemalt 10, mis plaadile lähevad.
Hendrik ütles ka, et noored artistid nagu näiteks Mari või Anis Arumets, kelle promootoriks ta viimasel ajal on olnud, jäävad praegu paraku veidi tähelepanuta.


“Vanemuine” toob lavale muusikalid „Cabaret“ ja „Grease“

Vanemuise teater omandas esitusõigused muusikalidele „Cabaret“ ja “Grease“.. „Cabaret“ jõuab Vanemuises ja Nokia Kontserdimajas lavale 2012. aasta 20. oktoobril. „Grease“ esietendub 2013. aasta maikuus.
Teater “Vanemuine” juht Paavo Nõgene jagas raadioga Elmar oma rõõmu ja rääkis muuhulgas, et mingit hirmu ta selle ees ei tunne, et nendest muusikalidest on suurepärased versioonid Eestis juba laval olnud.
Samuti mainis ta, et kindlasti tahaks kunagi Eestisse tuua ka “Ooperifantoomi”.


Kerli Kõivu võrreldakse Lady Gaga-ga

Kerli ja Gaga avaldasid oma debüütalbumi 2008. aastal ning omapärase stiili tõttu on neid pidevalt võrreldud.
Telekanal ClevverMusic uuris, mida arvab asjast Kerli.
«Praegusel ajal võrreldakse temaga kõiki,» rääkis Kerli.
«Mina nägin erinev ja pöörane välja juba enne, kui oli lahe välja näha erinev ja pöörane. Ma ei kavatse muutuda selle pärast, et see populaarseks muutus. Tegin, teen praegu ja teen seda ka siis, kui see pole enam lahe,» seletas ta.
Kerli lisas, et ta teeb kõik oma kostüümid ise ega kanna teiste disainerite loomingut.


20.augustil toimub Tallinna Lauluväljakul suursündmus “Vabaduse laul”20. augustil möödub 20 aastat Eesti iseseisvuse taastamisest. Et seda meeldejäävalt tähistada ja tänada riike, kes Eesti iseseisvust kakskümmend aastat tagasi julgelt tunnustasid, toimub 20. augustil Tallinna Lauluväljakul rõõmus ja helge kontsertpidustus „Vabaduse laul“.
Lauluväljak avab laupäeval uksed Eesti rahvale ja Eesti sõpradele kell 17:00, kontsert algab kell 18:30 ning kestab südaööni.
Välisartistidest astuvad üles astuvad Sinead O'Connor, Kimmo Pohjonen ja Brainstorm, Eesti artistidest Vaiko Eplik, Riho Sibul, Kerli Kõiv, Chalice jpt. Sissepääs „Vabaduse laulule“ on VABA ehk kõikidele tasuta.


Merlyn Uusküla läheb jälle kooli

Õhtuleht kirjutas, et naine asub magistrandina õppima turunduse juhtimise alal EBSi ärikoolis.
«Ega laulmine ju üksi ennast ei müü ja vastupidi,» ütles Merlyn.
Bakalaureusekraadi omandas lauljatar Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis juba 2007. aastal, õppides seal turismi ja hotelliettevõtlust. «Nüüd on tunne, et tahaksin uuesti õppima minna. EBSi valisin seetõttu, et olen selle kooli kohta väga palju head kuulnud ning asukoht on Tallinnas. Samuti meeldib mulle õhtune õppevorm, mis sobib mu elustiiliga,» rääkis Merlyn.

Eesti rahvas koos TV3ga valib sel sügisel laulupealinna!

Selle aasta lõpuks saab Eesti endale laulupealinna ja seda tänu rahvale, kes laulupealinna TV3 ekraanile jõudvas suurejoonelises sarjas valima hakkab. Seitse tuntud ja armastatud lauljat pöörduvad oma kodukohta, et leida endale õiged laulupartnerid ning koos nendega veenda televaatajaid ja kohtunikke, et just nende kodupaik on laulupealinna tiitli vääriline.

Markus Robam leidis kallima «Pruutide koolist»

Elu24 toimetusele tuli vihje, et ansambli MID laulja Markus Robam leidis pruudi.
Noormees oli kõne peale üllatunud, kuid kinnitas, et nii tõepoolest on. «Tunnistan fakti,» ütles ta ja lisas, et hetkel ei taha ta selle kohta veel rohkemat rääkida. «Las ta olla nii nagu on, vaatame tulevikus.»
Tänavuselt “Eesti Laulult” tuntuks saanud Robam on hetkel laulmise näitlemise vastu vahetanud ning mängib noort kunstnikku Mattist etenduses «Pruutide kool».
Elu24 uuris, kas noormees ehk sealt samast n-ö «pruutide koolist» endale kallima leidiski. «Eee… jah. Sealt leidsingi ta,» vastas Robam ja kinnitas, et kui tulevikus tunneb, et tahab midagi lisada, siis võtab ühendust.

SKA Faktoril uus lugu «Vaarika»

Nagu ka bändi ülejäänud muusika ei kiha see laul just kurbusest ja pikkadest nootidest, vaid jätkab tuttaval positiivsuse teel, kirjutab buduaar.ee
«Lugu räägib taaskord armastusest kuid seekord viimase iharamast väljendusest, lausa ülistavas võtmes. Kuidas kõik tundub nii puhas, ilus ja siiras, et selle rikkumine ei tule mõttesegi,» kirjeldas laulja Taavi Otsus. Siiski on seekord Otsus autor vaid muusikale, sõnad kirjutas endine Genialistide bassimees ja sõnasepp Feliks Kütt. Lisaks uuele loole on poistel käed-jalad tööd täis ka video meisterdamisega, mis üsna varsti päevavalgust peaks nägema.

20. ja 21. augustil leiavad aset Metsatöllu uue muusikavideo võtted

Üleskutse kõlab nii: Kui oled tulihingeline ning tõeline Metastöllu fänn, tule ja näita ennast Eesti tuntuima metal bändi uues muusikavideos! Kõiki kuulsusejanulisi ja pööraseid vabatahtlikke oodatakse registreeruma 16. augustini www.revolver.ee/ankeet muusikavideos osalemiseks.
Käesoleva aasta augustikuu on erilisem kui kõik eelnevad ja tulevad, sest esmakordselt avaneb fännidel võimalus kehastuda mütoloogiliseks olendiks ning tervitada vallutusretkelt naasvaid vägilasi fantaasiamaailmas, kus valitsevad tuli, vesi ja äikesetormid.
Alates sellest nädalast otsitakse Metsatöllu uue muusikavideo salvestusele entusiastlikke, igas vanuses, pikkuses ja mõõdus fänne videos loodava muinasmaailma osalisteks.
Muusikavideo filmitakse üles maalilise järve ääres Lõuna-Eestis.

Rosanna Lints loodab esimest singlit juba sügisel

Saate "Eesti otsib Superstaari" neljanda hooaja noorim finalist Rosanna Lints on oma saatejärgse eluga väga rahul. Buduaarile räägib neiu, et suur soov on sügiseks anda esimene singel välja! “Plaati on veel võib-olla vara oodata ja ma ei taha sellega kiirustada, küll ta siis valmis saab, kui selleks õige aeg on," rääkis Rosanna.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap