Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
TV3 sügisprogramm pakub vaatajatele elu, meelelahutust, põnevust, nalja, seepi, seksi ja kättemaksu
17.08.2011
Elmar uurib järgmistel nädalatel, mida pakuvad Eesti suuremad telejaamad oma vaatajatele sügisprogrammis. Täna ajasime juttu TV3 avalike suhete juhi Annely Adermanniga.
 
TV3 selle sügise suurim projekt kannab nime “Laulupealinn”. “Selleks hooajaks on meil valmistatud ette üle-Eestiline muusikasaade. Me hakkame otsima laulupealinna. Kõik maakonnad, linnad, on mõnes mõttes selles saates osalised. Välja valitakse 7 staari, kes lähevad tagasi oma kodukohta ja moodustavad seal meeskonna. Iga pühapäeva õhtul on eetris suur otsesaade, kus meeskonnad laulavad ette antud teemadel. Meeskondi hindavad nii publik kui žürii,” tutvustas Adermann.
 
Saatejuhid on Adermanni sõnul seotud nii laulmise kui TV3-ga, kuid nimesid ta veel ei avaldanud. Saate võitja saab heategevuseks 20 000 eurot.
 
Teine suurem saade, mis sügisest TV3s stardib, on telemäng “Rahaauk”. “Selles mängus antakse mängijatele kohe kätte võidusumma 100 000 eurot sularahas. Kui mängijapaar vastab küsimustele õigesti, on võimalus, et see raha jääb kõik neile. Kui vastavad valesti, kukub raha auku. Sellest ka nimi “Rahaauk”,” rääkis Adermann.
 
TV3 kolmas suurem sügisprojekt on saade “Sind otsides”, mida juhib Krista Lensin. “Ka selle saate võtted juba käivad ja juba on viidud ka inimesi õnnelikult kokku,” lisas Adermann.
 
Lisaks jätkuvad sügisest armastatud telesarjad “Kättemaksukontor”, “Kälimehed” ja “Kodu keset linna”. “”Kättemaksukontor” läheb lausa veealustele võtetele ja neile tuleb juurde uus peategelane. Teadupärast kadus eelmisest kevadest ära uurijatepaar Tuvi ja Maango ja Frida ja Marioni kõrvale ilmub uus naispeategelane,” tutvustas Adermann.
 
”Kälimehed” kolivad maale tagasi. “Üks peategelane, Rebeka, unistab elust uhkes villas, keset idüllilist loodust ja ta leiab sealt ka uue silmarõõmu. Sellise lüürilise poeedihinge, keda kehastab Henrik Normann,” rääkis Adermann.
 
Sarjas “Kodu keset linna” tekib uuel hooajal armukolmnurk “Lisaks tuleb välja üks sünge perekonnasaladus, sünnib üks laps ja üks peategelasest mees, kelle nimi algab H-tähega, satub paljudesse probleemidesse,” valgustas Adermann veidi kodumaise seebisarja teemasid.
 
Sügisest tulevad juurde veel 2 uut sarja, millest üks on Adermanni sõnul mõeldud lastele ja teine ainult täiskasvanutele.
 
Lisaks naaseb sügisest TV3 ekraanile Mihkel Raua juhitav “Kolmeraudne” ning lisandub veel üks argiõhtune jutusaade.
 
Adermann lisas, et veel hakatakse näitama “Selgeltnägijate tuleproovi” vene versiooni, milles lööb kaasa ka üks eestlane.
 
“TV3 püüab sügisesse värvi juurde anda. Meil on elu, meelelahutust, põnevust, nalja, seepi, seksi, kättemaksu ja ka krimi, sest Allan Muuk alustab “Kriminaalse Eesti” sarjaga samuti,” lõpetas Adermann.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar