Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Koeratüdruk Lotte lahendab uues animafilmis kuukivi saladust
23.08.2011
Selle nädala lõpus jõuab kindosse koeratüdruk Lotte uus seiklus “Lotte ja kuukivi saladus”. Filmi üks režissööre Janno Põldma tutvustas, et seekord on filmi põhitegevuseks kolme saladusliku kivi üles leidmine.
 
“Neid kive tahavad endale saada kolm erinevat seltskonda. Üks on Lotte koos oma sõbra, vana jahikoer Klausiga. Kaks tundmatut, kelle kohta selgub alles poole filmi peal, kes nad on. Ja veel üks õnnetult armunud kass, kes samuti neid kive tahab,” tutvustas režissöör.
 
Viimane Lotte animafilm ilmus 2006. aastal. “Täispika animafilmi tegemine ongi pikk protsess,” põhjendas Põldma. “Reeglina kestab see 3,5 aastat, aga meil läks selle filmiga peaaegu neli.”
 
Põldma sõnul on Lotte fenomeni põhjuseks meeldiv atmosfäär. “Film loob atmosfääri, mis on lapsele huvitav ja turvaline. Selline, kuhu laps tahaks ise minna ja koos sealsete tegelastega seigelda. Ma arvan, et sellised aspektid laste puhul toimivad,” rääkis režissöör.
 
Küsimusele, kas Lottest saab ühel hetkel koeranaine, vastas Põldma, et Lotte ei vanane üldse. “Ta jääbki koeratüdrukuks,” lisas režissöör.
 
Põldma lisas, et Lottet saab aprillist alates näha taas teatrilavalt, kus Lotte reisib Kuu peale.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket