Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Kanal 2 keskendub sügishooajal peamiselt kodumaisele toodangule
24.08.2011
Elmar jätkab Eesti suuremate telekanalite sügisprogrammide tutvustamist ning täna hommikul uurisime Kanal 2 programmidirektorilt Olle Mirmelt, millega Kanal 2 oma vaatajaid üllatab.
 
Mirme sõnul on Kanal 2 sügisprogramm juba ääri-veeri käivitunud. “Pühapäeval jõudis eetrisse esimene Hannes Võrno saade “20 aastat hiljem”, mille avasaates nägime Vahur Kersnat, Kristina Šmigun-Vähit ja Eri Klasi. Päris avapauk on aga 1. septembril, kui lõpetab “Suvereporter” ja uudistemagasin “Reporter” läheb tagasi kella 19 peale,” rääkis Mirme.
 
Samal päeval alustavad uute osadega ka komöödiasari “Eestlane ja venelane” ning uue asjana tõsielusari “Peremees otsib perenaist”, mida juhib Kairit Tuhkanen.
 
Uus sari, millest Mirme sõnul Kanal 2 väga palju ootab ja loodab, on lavastuslik teleseriaal “Kalevipojad”, mis räägib Soome tööle läinud Eesti meestest. “Peaosas on Ivo Uukkivi, aga kandvates rollides on ka Vello Janson, Andres Mähar ja Pääru Oja. See on lugu neljast Eesti väga erineva tausta ja vanusega mehest, kes on sunnitud pead-jalad koos Soomes ehitusel teenima elatist. Ma arvan, et selle sarja kõlapind on väga suur, arvestades kui uskumatult palju on tänase seisuga ametliku statistika alusel Soomes Eesti mehi ja naisi tööd murdmas,” tutvustas Mirme.
 
Lisaks asuvad sügisest Kanal 2 ekraanil seiklema Teet Margna ja Kristjan Jõekalda. “Nad lähevad Tallinnast rongiga Vladivostoki ja sellest sünnib telesari “Kaks kanget Venemaal”. Kristjan Jõekalda hakkab tegema ka uut kohtingusaadet “Vali mind”. Elo Mõttus-Leppik alustab uue suhete ja suheteprobleemide saatega “Avameelselt”. Mart Sander hakkab juhtima “Suurt Lotokolmapäeva” ja veel pikk rida jätkuvaid tuntuid saateid nagu “Tantsud tähtedega”, “Pilvede all”, Kodutunne”, “Võsareporter” jne.,” loetles Mirme.
 
Saadet “Tantsud tähtedega” ootavad uuel hooajal ees muutused. “5. hooaega läheme kindlasti nii sisuliselt kui vormiliselt värskendama ja uuendama, alates pisiasjadest ja tehnilistest nüanssidest, mida vaataja ei peagi märkama kuni silmatorkavate ümberkorraldusteni. Teeme stuudio vähe teistmoodi, tuleb saate ülesehituses ja tantsude struktuuris kõikvõimalikke muudatusi. Ma usun, et iga inimene, kes sügisel seda saadet vaatab, tunneb, et on uut hingamist ja värskust,” rääkis Mirme.
 
Välismaistest sarjadest jätkavad Kanal 2 ekraanil “Meeleheitel koduperenaised” ja mõni sari tuleb veel juurde. “Suures plaanis saab aga aasta-aastalt selgeks, et Eestis televisiooni saab teha ja seda tehes kuidagigi ellu jääda ainult siis, kui pakkuda kodumaist toodangut ja kodumaised telesaateid,” lisas Mirme.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar