Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Sügismood tuleb šokolaadi-, konjaki- ja veinitoonides
29.08.2011
Ilmad lähevad järjest sügisesemaks ning seetõttu peaks tasapisi suvist garderoobi sügise oma vastu välja vahetama hakkama. Uurisime Tallinna Kaubamaja loovjuhilt Kristina Herodeselt, mida tasuks sügisel selga panna, et moekas välja näha.
 
“2011. aasta sügis on isuäratavalt šokolaadipruun, konjakipruun, natukene oranži ja sinna juurde veidi veinipunast,” tutvustas Herodes sügiseseid moe lemmikvärve. Meestele lisanduvad juurde klassikalised mustad ja hallid toonid.
 
Rõivaste koha pealt on oluline, et oleks soe ja stiilne. “Palju on suuri ja mõnusaid kudumeid. Palju on moes ka häid, kvaliteetseid villakangaid. Lisaks karusnahast lisandid ja tugevamaid materjale, mis olid moes retro 60ndatel,” rääkis Herodes.
 
Nii nagu on kudumid alati moes, on moes ka sügismantlid. “Üks hästi soojapidav mantel on sulemantel, mis on tepitud ja näeb välja nagu šokolaaditahvel. Tehnoloogia on teinud suure hüppe edasi, nii et see mantel võib olla imeõhuke ja hästi kerge, aga siiski väga soe,” lisas Herodes.
 
Aksessuaaridega võiks Herodese sõnul tuua sügisesse uusi värve. “Me oleme harjunud sügisel kandma musti kingi, nii et vahelduseks võiks nüüd proovida midagi pruuni. Näiteks 70ndate stiilis pikad saapad, mis on konjakipruunis värvigammas ja sinna juurde mahukas retrovormiga kandekott. Näiteks selline nagu oli vanasti doktorikott.”
 
Pähe soovitab Herodes panna igasuguseid kaabusid. “Näiteks meestekaabu stiilis, aga kellele selline maskuliinne stiil ei meeldi, siis on sellised daamilikud retrokaabud 20ndatest ja 30ndatest. Lisaks on kootud mütse ja isegi karvamütse, nii et valiku peaks igaüks leidma,” lisas Herodes.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap