Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ETV sügisprogramm toob muuhulgas ekraanile “Köögikodanikud” ja Norra inimeste elu
31.08.2011
Viimasena tutuvustasime hommikuprogrammis ETV algavat sügishooaega. “Me ei ole võtnud eesmärgiks sügisel kõiki asju ümber teha või väga palju uut pakkuda. Pole mõtet ju muuta seda, mis töötab ja mis toimib,” rääkis ETV peatoimetaja Heidi Pruuli. Seetõttu naaseb ekraanile suurem osa endiseid saateid, kuid mõned ärajääjad siiski on. “Lõppes “Tööotsija”, sest tema aeg lihtsalt sai täis. On aeg vaadata uutele probleemidele vastu ja ära läks ka “Lotokolmapäev”,” rääkis Pruuli.
 
Päris uue saatena tuleb sari “Köögikodanikud”, mida teeb Priit Kuusk ja mis tutvustab Eestis tegutsevaid rahvuskööke. “See saade ei ole ainult toidust vaid ka elust Eestis nende inimeste pilgu läbi, kes on siia tulnud ja oma elu Eestiga sidunud,” tutvustas Pruuli. Lisaks tulevad uuest hooajast ekraanile jalgrattatuur “Uhhuuduur” ja komöödiasari “ENSV”.
 
Pruuli sõnul on endiselt paigas pühapäevaõhtune krimisarja koht ning uue draamasarjana lisandub Norra sari “Taevasinine”. “See räägib Norra inimeste lihtsast elust, kohanemisest, kogukonnatundest, suhetest. See sari oli Põhjamaades tohutult populaarne ja leidis väga suure vaatajahuvi,” rääkis Pruuli.
 
Jätkub ka “Välisilma” dokumentaalfilmide sari. “Ma soovitan esimestel nädalatel esmaspäeva õhtuti vaadata kõigepealt värskelt Norrast tulnud dokumentaalfilmi Norra keerulistest sündmustest ja Breiviku saagast. Ja kui on 11. september ja kogu maailm vaatab tagasi kaksiktornide juhtumile, on meil ka sellele pühendatud temaatiline dokumentaalfilm.”
 
Palju on räägitud lastesaadete puudusest, mis Pruuli sõnul on tegelikult näiline. “Lasteprogramm on ETV2’s ja osa inimesi, kes pole sellega veel kohanenud või kellel veel endal lapsi ei ole, võimendavad seda sõnumit. ETV2 programmis läks Tomi ja Anni saade ära ja selle asemel on tulnud “Lastetoa” saade ja valmimisel on lastelavastus, mis tuleb uuel aastal iganädalasena. Tema nimi on “Nöbinina”. Üle mitme aasta toodame lastelavastust, millel on ehk pikaajalisem eluiga kui mõned eetrikorrad,” lisas Pruuli.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Veiko Soom

Kolmest seitsmeni

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap