Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
President Ilvesele teeb peapesu ainult Evelin Ilves
31.08.2011
Toomas-Hendrik Ilves lubas intervjuus raadiole Elmar, et oma uuel ametiajal püüab ta mitte niivõrd teha paremini, kuivõrd rohkem!
Taas kord pani president inimestele südamele headuse ja sõbralikkuse tähtsust ning vajadus võidelda kurjuse, tigeduse ja sallimatuse vastu.

Seoses kooliaasta algusega rääkis president ka sellest kui tähtis on haridus, kuid rõhutas ka turvalise liiklemise olulisust: “Head inimesed, sõitke palun eetevaatlikult, loobuge suvel tekkinud harjumustest liiga kiirelt sõita. Täiskasvanud jalakäijatele panen südamele: lapsed õpivad selle pealt, mida nad näevad. Palun ärge minge punase tulega üle tee, vaid ikka oodake kuni tuli roheliseks läheb”.

Küsimusele, kas leidub ka keegi, kes vahel presidendile “peapesu” teeb, vastas hr Ilves, et ikka ainult abikaasa Evelin. Oma kolleegidega lahendatakse lahkarvamused siiski ilma kellegi “pead pesemata”.:)
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap