Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Liis Lemsalu valis oma esiksingli 15 laulu hulgast
26.09.2011
Viimaks on avalikkuseni jõudnud “Eesti otsib superstaari” viimase hooaja võitja Liis Lemsalu esimene raadiosingel “Shining Star”. Hommikuprogrammis rääkis Liis, et valis oma esimese singli 15 erineva talle pakutud laulu hulgast. “Kõikidest lauludest tundus “Shining Star” kõige minulikum,” rääkis Liis, miks ta just selle loo valis.
 
Laulu sõnade autor on Niara Scarlett, kes on varem laulusõnu kirjutanud ka näiteks Girls Aloudile ja Sugababes’ile. “Ma algselt üldse ei teadnud, millise inimesega on tegu ja mida ta on saavutanud. Kui ma hiljem sain teada, siis oli veidi aupaklikkus. Millegipärast tuli hea tunne sisse,” rääkis Liis.
 
Liisi esiksingel on küll inglisekeelne kuid uuele albumile on plaanitud ka eestikeelseid lugusid. “Üks eestikeelne laul on juba lindis ja kindlasti tuleb veel. Salvestustempo on päris räige, aga ma loodan, et me ikka jõuame plaadi õigeks ajaks valmis,” lausus laulja.
 
Uuele albumile peaks jõudma ka Liisi enda kirjutatud laul. “Mulle pandi arvutisse “GarageBand”’i programm ja ma hakkasin ise väga algeliselt oma mõtteid panema ritta. Pöördusin siis inimeste poole, kes said mind aidata ja nii hakkas asi sujuma,” lisas Liis.
 
Liis Lemsalu debüütalbum peaks ilmuma novembri lõpus.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket