Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Zetod plaanivad sünnipäeva ja sõidavad USAsse
17.10.2011
Nädalavahetusel jagati Viljandis etnomuusika auhindu Etnokulpe ning parima bändi ja parima plaadi auhinnad viisid koju Zetod. Parimaks lauljaks tunnistati Zetode solist Jalmar Vabarna. Hommikuprogrammis uurisime, mis bändil lähiajal plaanis.
 
2013. aastal tähistavad Zetod 10. sünnipäeva ning Vabarna sõnul liiguvad bändil mõtted juba selles suunas. “Klassikaline “Greatest Hits” ehk “Parimpa Pala” tuleb kindlasti ära,” rääkis laulja. “Teeme uute kaante vahele uute seadetega lood.”
 
Enne seda loodab bänd aga ka veel ühe uue albumi välja anda. “Esimene mõte oli, et peaks ikka suveks midagi tegema. Oleks aeg. Siis on kaheaastane vahe juba olnud, et peaks ennast liigutama hakkama,” lisas Vabarna.
 
Järgmisel nädalal sõidavad aga Zetod USAsse. “Mis seal ikka tehakse? Ostetakse riideid ja tehnikat kokku,” naeris Vabarna, vastates küsimusele, mida nad Ameerikas teevad.
 
“Tegelikult läheme ikka esinema,” jätkas laulja. “Meil oli see juba ammune unistus. Kui ma Viljandis õppisin, siis alati kõik rahvamuusikud, Vägilased ja Virre jne, said kutseid ja käisid Ameerikas. Ma ootasin ka kutset, sest Zetod on teada ja võiks kutsuda, aga kutset ei tulnud. Siis lõppes kool ära ja ma mõtlesin, et, kurat küll, mis nüüd saab. Võtsime jalad kõhu alt välja ja võtsime ühendust New Yorgi Eesti Majaga ja nüüd on meil New Yorgis, Chicagos ja Lakewoodis kokku 4 ülesastumist. Katsume seal seto leelot natukene tutvustada ja veidi ka USAs ringi sõita,” rääkis Vabarna.
 
Reisimuljeid lubab bänd hiljem jagada Värskas salongiõhtul.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar