Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Rock Hotel 33
26.10.2011

Alustuseks küsisime Ivolt, kuhu suunas mõtted liiguvad, kui ansambel on juba 33. aasta vanune ning Ivo vastas muiates: "Kui hakata selle aastanumbri peale mõtlema, siis on ikka päris kole. Alustades olime noored mehed, aga nüüdseks oleme kõik selle keskkoha ületanud!". "See on olnud ilus aeg ja mulle on väga meeldinud, et meie ansambel on nii kauaks kokku jäänud. Hetkel me väga palju üksteist ei tüüta ka. Oleme suutnud karid ületada ja olen ikka öelnud, et see Rock Hotel on üks mõnus vanade härrasmeeste klubi." lisas armastatud laulja.

Kuna te üksteist hetkel eriti ei tüüta ja väga sageli kokku ei saa, siis uusi laule oodata vist ei ole?
Selleks peab meievanusel pundil olema mingisugune eriline soov, et teeks nüüd jälle ühe uue plaadi. See plaadi tegemine on alati üks rist ja viletsus. Hetkel küll ühtegi plaati ega laulu oodata ei ole. 

Missugust nõu anda noortele muusikutele?
Kõigepealt peaks olema selles koosseisu esikohal tõeline vaimustus ja teine asi on see, et enne kui hakata mürinal stuudiosse minema. peaks omavahel enne tuttavaks saama ning välja selgitama, mis meeldib ühele, mis teisele. Tuleb saavutada konsensus, et ei tekiks mõttetuid tülisid ja kiskumisi. Kõige soojem soovitus on see, et tehke asja südamega ja ärge unustage, et tegemist on kõigest popmuusikaga. See ei ole eluküsimus!

27. oktoobril annate Rock Cafes sünnipäevakontserti. Mida inimesed näha ja kuulda saavad?
Antakse üks korralik sünnipäevakontsert! Meie kollektiiv esitab rock n´rolli standardeid originaalkeeles ja meie endi populaarseid eestikeelseid laule. Lisaks tulevad lavale ka Ülari Kirsipuu, Ivar Kannelmäe, Airi Allvee ja Lätist sõidab kohale Pete Anderson, kes on vaieldamatu Läti rock n´rolli kuningas.

Rock Hotel loodi 1978. a. septembris koosseisus Ivo Linna (solist), Andres Põldroo (kitarr), Margus Kappel (klahvpillid), Heigo Mirka (bass), Harri Kõrvits (löökriistad).
Esimene esinemine oli 20.10.1978 Kunstiinstituudi saalis. !983. a. lahkus ansamblist Andres Põldroo ja uueks kitarristiks tuli Tiit Kõrvits. 1986. a. lisandus ansamblisse saksofonist Ülari Kirsipuu kes lahkus ansamblist 1998 ning lõi oma ansambli. Aastatel 1986 ja 1987 esines koos põhikoosseisuga puhkpillikvartett koosseisus Jaan Rajala (trompet), Tarmo Marken (trompet), Ülari Kirsipuu (tenorsaksofon), Sulev Sommer (tenorsaksofon) ja Väino Põllu (tromboon).
Ansambli põhirepertuaari moodustavad 50-date ja 60-date aastate palad valsist rock’n’rollini. Vähesel määral on ka omaloomingut. Rock Hotel on esinenud 33. tegutsemisaasta jooksul peaaegu kõikidel esinemislavadel üle Eesti ning paljudes välisriikides. Nendest kaugemad ja eksootilisemad on Angoola, Laos, USA.
Plaatidest on välja antud 3 kauamängivat mida mitteametlikel andmetel on müüdud üle miljoni ning 4CD plaati.


Soovime ansamblile Rock Hotel palju õnne!

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket