Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Regati solist Marek Jürgenson alustas soolokarjääri
08.11.2011
Ansambel Regati solist Marek Jürgenson on teinud algust soolokarjääriga ning tema esimeseks singliks on akustiline versioon loost “Peegel”.
 
Küsimusele, kas Regatiga on nüüd lõpp, vastas Jürgenson kindlalt “Ei!”. “Minu soolokarjääri alustamise mõte on selles, et Regatil on publiku poolt eelkõige teatavad lootused pandud, mis temalt tahetakse kuulda, aga mina isiklikult ei taha ainult sellega piirduda vaid tahan oma muusikalist ampluaad laiendada ja läheneda muusikaga veidi intiimsema poole peale ka.”
 
Kui “Peegli” näol on tegemist kaveriga, siis edaspidi lubab Jürgenson esitada ka enda loomingut. “See on samuti nende asjade eraldamise mõte. Kui Regati kontserdile tulija tahaks eelkõige tantsida ja vanu tuntud lugusid kuulata, siis nad pole ehk hetkel valmis minu sulest kirjutatud lugusid vastu võtma,” selgitas Jürgenson.
 
Bändikaaslased on solisti soolokarjääri mõtte vastu võtnud üldiselt positiivselt. “Mõned on võib olla kulme kergitanud, aga ma usun, et see on ka bändikaaslastele värskendav võimalus, sest soolokarjäär ei tähenda, et ma ei peaks selleks kasutama oma bändipoisse,” lisas Jürgenson.
 
Seda, millal Jürgensoni võib sooloprojektiga laval näha, ta veel öelda ei osanud. Küll aga käib töö ka Regati uue materjali kallal ning uut albumit võiks Jürgensoni sõnul oodata juba järgmise aasta suveks.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap