Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Algasid saate “Eesti supermodell” osaliste otsingud
14.11.2011
Kevadel jõuab Kanal 2 eetrisse suurprojekt “Eesti supermodell”, mis põhineb supermodell Tyra Banksi loodud ja juhitud formaadil “America’s Next Top Model”. Kanal 2 ja produktsioonifirma Osakond alustasid eelmisel nädalal terve kuu vältavate castingutega, leidmaks saatesse osalisi. Uurisime hommikuprogrammis saate tegevprodutsent Triin Randloolt, kuidas castingud välja näevad.
 
“Kõigepealt nad tulevad ja näitavad ennast,” alustas Randloo. “Esmalt vaatame me välimust ehk kas tal on potentsiaali läbi lüüa moemaastikul ja vallutada moepoodiumeid.”
 
“Loomulikult on oluline ka isikupära,” jätkas produtsent. “Ta peab olema sisemiselt intelligentne ja särav naisterahvas. Moemaastik ei ole niisama, et astud lavale ja oledki modell vaid seal mängivad väga palju rolli ka sinu teadmised, suhtlemisoskused jne. Erinevate küsimustega saame me teada, kas sellel tüdrukul on potentsiaali.”
 
Mingeid pikkusepiiranguid osalistele seatud ei ole. “Loomulikult ei pea olema ülipeenikene ja väga pikk vaid oluline on omavaheline sünergia välimise ja sisemise vahel,“ selgitas Randloo.
 
Kes hakkab saadet juhtima ja kes saavad olema žüriiliikmed, Randloo veel ei avalikusta. “Selle teeme teatavaks kevadel,” lõpetas produtsent.
 
“Eesti supermodelli” castingu-paikadega saab tutvuda Kanal 2 kodulehel www.kanal2.ee/supermodell.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar