Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Vanemuises esietendub muusikal “Mary Poppins”
22.11.2011
25. novembril esietendub Vanemuises muusikal “Mary Poppins”, keda ühena kehastab Nele-Liis Vaiksoo.
 
Vanemuises etenduv muusikal põhineb Disney ja Cameron Macintoshi versioonile, mis esietendus Broadwayl 2006. aastal. “Muusikali erinevus filmist on see, et siia on lugusid juurde kirjutatud ehk et meil on paar uut lugu, mida inimesed võib olla polegi veel kuulnud. Klassikalised laulud on ka muidugi olemas,” rääkis Vaiksoo.
 
Vaiksoo mängis varem pikalt Saksamaal muusikalis “Vampiiride tants”, kuid on nüüd sealt mõneks ajaks tagasi Eestis. “Nad ootavad mind sinna kogu aeg tagasi. Mulle siiski tundub, et see vampiiride asi pole minu jaoks veel päris lõppenud,” naeris lauljatar.
 
Vaiksoo rääkis, et Mary Poppinsi roll Vanemuises ja Pipi Pikksuka roll Estonias võtavad temalt hetkel peamise aja, mistõttu jõulutuuridelt jääb ta sel aastal kõrvale. Sellest hoolimata mõtleb lauljatar ka oma sooloplaadile. “Oh, ma olen sellele mõelnud tegelikult juba 10 aastat, aga eks ole näha. Mõtteid on, aga kui need mõtted tulevad, tuleb muud tööd nii palju peale, et jälle ei jõua,” rääkis Vaiksoo.
 
“Mary Poppinsi” rollis astub lisaks Nele-Liis Vaiksoole üles ka Hanna-Liina Võsa.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge