Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
LAULUTUNNI võitis MARIANNE!
22.12.2011
Saade "Laulutnd" on Elmari eetris olnud juba mitmed aastad ning kolmas kord jõudis kätte see aeg, mil saatesarja võitjale on auhinnaks ESIKSINGEL!
Seekord oli saate reeglistik selline, et igal laupäeval said võistlejad esitada enda valitud laulu (läbi telefoni) ning meie saatejuht-lauluõpetaja Vaike Hannust-Saul valis välja ühe edasipääseja. Seejärel selgusid 10 poolfinalisti, kes astusid võistlustulle juba Elmari otse-stuudios - nii selgusid 5 finalisti, kelle vahel said kuulajad hääletada täpselt ühe nädala.
Hääletajaid oli kokku 1408 ning kõige rohkem hääli sai MARIANNE (584 häält).
Esiviisik kujunes kokkuvõttes alljärgnev:
1. Marianne
2. Rein
3. Urve
4. Kaili
5. Eevi


Tänavune võitja Marianne elab perega Türil, on hetkel 26-aastane ja praegu lapsega kodune - see laps on Marianne teine tütar, esimene tütar on 7-aasta vanune. Enne lapsepuhkust pidas Marianne toitlustusettevõtet, varem töötas projekteerijana - nimelt on ta hariduselt kujunduskunstnik ning kunstiteaduse magister. Marianne ütleb ise, et praegu on kunst talle natuke kaugeks jäänud, aga sellega jõuab ju alati uuesti tegeleda :D.
Samuti ütleb võitja, et talle meeldivad paljud asjad ja kui ta millegagi tegeleb, siis püüab seda võimalikult hästi teha, seni kuni ise rahule jääb!
Selge on see, et Marienne laulmisega on rahul ka Elmari kuulajad!:)
Mariannele kirjutas tema esimese päris enda loo Meelis Leis, sõnad tulid Owe sulest ja laulu pealkiri on "Liialt kaugel...".

Värske võitja esiksinglit kuula siit:

Suur tänu kõigile, kes osalesid ja veel kord PALJU ÕNNE VÕITJALE!
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket