Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELMARI 2011nda AASTA HITIKS ON “TUNNEN ELUS END”
27.12.2011
Raadio Elmar selgitas traditsiooniliselt võiduloo nende laulude hulgast, mis lõppeval aastal edetabeli esikohal kõige kauem vastu pidasid.

Interneti- ja sõnumihääletusel osales kokku 6896 kuulajat.
Tulemuste põhjal jõudis esikohale Ott Leplandi enda kirjutatud laul pealkirjaga “Tunnen elus end”. Lugu kogus 1841 häält.

Raadiol Elmar õnnestus Otilt jõululaupäeva õhtul ka väike intervjuu saada, milles laulja ütles, et tal on loomulikult väga hea meel selle võidu üle ja ta väga tänab kõiki inimesi, kes tema loo poolt hääletasid. Ott tuletas meelde, et laulu “Tunnen elus end” kirjutas ta tegelikult Austraalias olles. “Ookean ja päike inspireerisid ja just seal sai see laul esmakordselt diktofoni ümisetud”, rääkis Ott. Aasta viimased päevad tulevad artistil väga tihedad ja esinemisi on palju, samuti on ta juba põnevil seoses konkursiga “Eesti laul”, kus võistlustules on ballaad pealkirjaga “Kuula”.

Elmari hiti valimisel jõudis teisele kohale Luisa Värgi ja Lauris Reiniksi duett “Linnamuinasjutt”. Kolmanda koha saavutas Shanoni “Tuhat ja 1 ööd”.

Pilt


Ilusat advendiaega!

Tiiu Sommer ja
Lauri Hermann

ÄRKA, KAUNIS MAA!

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?