Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Elmari muusikauudised 2.nädal
09.01.2012
Mari-Leen Kaselaan abiellus

Hiiumaal abiellusid lauljatar Mari-Leen Kaselaan ning tema väljavalitu, ratsaspordiga tegelev Joosep, kirjutab vihjete põhjal Õhtuleht. Vihje kohaselt ei peetud suurt pulmapidu, vaid registreeriti abielu Hiiumaa perekonnaseisuametis. Pulmaplaanidest andis aimu ka see, et suhtlusvõrgustikus Facebook on paarike end teineteisega kihlatuks märkinud. Mari-Leen ise keeldub pulmauudist kommenteerimast. Mari-Leenu ning tema kallimat ühendab kindlasti kirg hobuste vastu – novembris rääkis avalikust elust taandunud naine lehele: "Keskendun koolile ja tegelen oma armastatud hobi, ratsutamisega," ütles ta. Lisaks hobustega tegelemisele õpib Mari-Leen Tallinna Ülikoolis reklaami ja imagoloogiat.

Bad Orange avaldas uue loo

„Musikauudistele“ antud intervjuus rääkis Kalmer Neidla Bad Orange’i uuest singlist. Loole “Lase minna” sai tehtud singel koos mitmete versioonidega ning tantsusaalides on sooja vastuvõtu leidnud miksimeistri Lenny Lavida versioon. Kalmer andis intervjuus lootust, et selle aasta sügiseks võib valmis saada ka kaua plaanitud Bad Orange’i album. Seni on plaadi tegemine jäänud ajapuuduse taha.

Rulers Of The Deep panustab välismaale


Raadio Elmar hommikuprogrammis andis intervjuu P. Julm - üks legendaarsemaid house-muusika produtsente Eestis. P. Julm ja DJ Meri on tagasi stuudios ja tegelevad ka omaloominguga. Möödunud aastal oldi suuresti abiks noortele produtsentidele. Sel aastal antakse aga Inglismaal välja vaid Eesti tegijate kogumik “Tallinn express”, kus peal ka Rulers Of The Deep’i lugusid. Eesti house-muusika pidavat olema maailmas tuntud ja hinnatud. Eriti mängitud tegija piiri taga on meie oma tegija Mord Fustang.

Ratt ilmutab albumi

Reedel, 6. jaanuaril andis Mihkel Ratt oma bändiga Rock Cafes kontserdi, kus tuli esitlusele materjal tema peagi ilmuvalt debüütalbumilt. Plaadi valmimisele on Rattil kulunud 4 aastat. Mihkel Ratt jõuab debüütalbumini alles tänavu veebruaris-märtsis. "Plaat saab praegu veel viimast lihvi - materjal on salvestatud ja miksitud, aga väike viimistlustöö veel," lausus Mihkel Ratt. "Album nimega "Ela ise ja lase elada" saab sisaldama 10 lugu."

Artjom ei leia pere jaoks aega

Artjom tuleb Raadiosse Elmar külla 12. jaanuaril. Saates «Eesti otsib superstaari» 2011. aastal tublile teisele kohale tulnud Artjom Savitski armastab muusikat, selle nimel vaeva nägemist ning perekeskset koosolemist, kuhu kuulub kindlasti ka tema tüdruksõber. «Uueks aastaks lubadusi ma anda ei julge, muusikaga tegelen kindlasti edasi ning uusi lugusid on oodata mitmeid. Aga õppisin aastalt 2011, et muusika-maailm pole üldse nii kullakarva, kui väliselt paista võib, päris muusiku elu algas minu jaoks alles pärast saadet «Eesti otsib superstaari», kindlasti oli saates osalemisest äärmiselt palju kasu, sest selleta ei teaks Eestis keegi, kes ma olen,» ütleb Artjom Buduaarile, et muusiku elu tähendab tegelikult palju tööd. «Aastavahetusel võtsin hetkeks aja maha, et olla koos oma pere ja tüdruksõbraga, meele tegi eriti heaks just lumi, mis aasta viimasel päeval maha tuli,» leiab Artjom, et õnneks pole vaja muud kui lähedasi enda ümber. «Parimaks jõulukingiks oli aga võimalus veeta 24. detsember oma pere ja sugulastega, viimaseid näen kiire elutempo tõttu tõesti liiga harva,» lisab Artjom. «Tuleviku kohta oskan öelda vaid seda, et kõigepealt tahaks Eesti rahva südame võita oma loominguga, kui see õnnestuks, siis edasi ma rohkem küll midagi loota veel ei julge,» jääb Artjom oma tulevikusoovide-lootustega tagasihoidlikuks.

Häirivaid fakte poppmuusikast

Kas arvad, et popmuusika on midagi kerget ja sellist, mida homme enam ei mäletata? Delfi tõi välja kaksteist hämmastavat fakti, mida sa ilmselt ei usuks. Datalounge.com järjestas need nii:

1. Creed on müünud Ameerikas rohkem plaate kui Jimi Hendrix
2. Led Zeppelinil, REM-il, ja Depeche Mode'il pole olnud kunagi number üks singlit, Rihannal on neid KÜMME
3. Ke$ha “Tik-Tok” on müünud rohkem kui ükskõik milline biitlite lugu
4. Flo Rida “Low” on müünud 8 miljonit, sama palju, kui biitlite "Hey Jude"
5. The Black Eyed Peas'i “I Gotta Feeling” on populaarsem kui ükski Elvise või Simon & Garfunkeli lugu
6. Celine Dioni “Falling Into You” on müünud rohkem kui ükski Queeni, Nirvana või Bruce Springsteeni plaat
7. Sama käib Shania Twaini “Come On Over” kohta
8. Katy Perry käes on sama palju number üks singleid ühelt plaadilt, kui Michael Jacksonil
9. Barbra Streisand on müünud rohkem plaate (140 miljonit) kui Pearl Jam, Johnny Cash ja Tom Petty kokku
10. Inimesed ostsid Billy Ray Cyruse albumit “Some Gave All…” 20 miljonit tükki. Seda on rohkem kui ühtegi Bob Marley plaati
11. “Glee” seriaalil on rohkem lugusid kui The Beatlesil
12. Justin Bieber on päriselt olemas

Sundja saab taas isaks

Ansambli Ewert and The Two Dragons solist Ewert Sundja ja tema filmikriitikust ja hiina keele õppejõust abikaasa Kadri ootavad teist last lisaks praegusele kolmeaastasele tütrele Ronjale. «Hea isa on armastav isa, kes saab aru, et selle armastamise juurde käivad aeg-ajalt kasvatuslikud ja vajaduse korral karistuslikud meetmed - isa, kes leiab aega oma lapse jaoks, temaga mängimiseks ja ühiseks kvaliteetajaks, kes hoiab ja kallistab, kuulab ja annab nõu,» avaldab Ewert ajakirjale Pere ja Kodu. Kuuelapselisest perest pärit muusik peab andekate laste kasvatamisel oluliseks just suurt peret, kus on autoriteetne isa ja ema, kes on laste jaoks emotsionaalselt olemas, samuti kodust distsipliini ja töötegemise harjumust.

Merlyn on taas suhtes

Lauljatar Merlyn Uusküla (27) väljendab oma artistlikku vabameelsust õige julgel moel. Ta on märkinud oma Facebook’i kontole, et on taas suhtes. Üllatuseks on aga see, et suhe on Merlynil väidetavalt naisega. Merlyni "väljavalituks" on Susanna nimeline kaunis neidis, kes Google'i andmetel on 2009. aastal pärjatud suisa aeroobikaprintsessi teise koha tiitliga, kirjutab Naisteleht. Merlyn on varem meedias rääkinud, et ta tahaks uskuda muinasjutulisse suhtesse, kuid elu on talle näidanud, et ei tasu. "Olen maailma kõige viimasem sinisilm ja liiga eelarvamustega," tunnistas Uusküla mõne aasta eest Kroonikale. "Näiteks olen ma suhteliselt kindel, et peaaegu kõik mehed petavad."

Jana on lõunanaabrite auhinnanominent

Jana Kase skandaalidepöörises lennelnud hittlugu «Feel The Vibe» on nüüd Läti Muusikaauhindade gala üks nominente. Lugu «Feel The Vibe» on esitatud ühena viiest nominendist parima tantsuhiti kategooriasse. Auhinnatseremoonia leiab aset 28. veebruaril Läti Rahvusooperis, vahendab Elu24. Läti aasta tantsuhitt 2011 nominendid:

· DJ sirds - Roberts Lejasmeijers & LieneCandy
· Tev miera nav - LieneCandy
· Feel the vibe – Jana Kask
· High on - [Ex] da bass & Jessica Palmer
· Augšā, lejā - [Ex] da bass & Candy


Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar