Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Elmari muusikauudised 4.nädal
23.01.2012
Sunshine Company taas vanas koosseisus

Sunshine Company avaldab üle kahe aasta uue singli „Kaotatud“ ning tähistab samas ka kümnendat eksisteerimisaastat. Bänd tuli eelmise aasta lõpus kokku peaaegu originaalses koosseisus: Urmas „U.K.“ Koppel – laul/basskitarr, Rein T. Rebane – kitarrid/laul, Tarmo Herkül - trummid/laul. Käsil on ka juubelituur „10 aastat tsirkust“, mille raames käiakse suuremalt jaolt läbi kõik pubid/kõrtsid, kus bänd algusaastatel esines. Rohkem infot bandi kodulehelt Facebookis.

Jaan Lehepuu ja TT üllitasid uue loo

Reedel käisid Raadios Elmar külas DJ Tanel ja Jaan Lehepuu. On aeg jälle millegi uue ning eestikeelsega ilmavalgele tulla! TT on plaate keerutanud juba aegade hämarusest saadik. Hiljuti aga tekkis mehel soov end ka muusika produtseerimisse pühendada. Pärast mitmeid unetuid öid stuudios, ning laulja otsinguid valmis lugu
„Üksinda“, millele andis seekord oma tipptasemel meeshääle ei keegi muu
kui “Eest Otsib Superstaari” saates osalenud Jaan Lehepuu. Nende teine ühislaul on valmis saanud ja kannab nime “Ootan”. Mehed ise arvavad, et Eestis tantsumuusika alal konkurentsi pole ja pigem tehakse koostööd ja hoitakse kokku. Suurimaks sooviks on loomulikult läbilöök välismaal, eeskätt Saksamaal. Jaan Lehepuu hea ja tasemel vokaal annab selleks lootust küll.

Liitmaa sai isaks

"Aitäh, oleme väga õnnelikud," võtab muusik Elmar Liitmaa vastu õnnitlused perelisa puhul. Elmari abikaasa Kerstin Liitmaa sünnitas öösel vastu reedet poisslapse, kirjutab Õhtuleht. "Sünnitus läks hästi, ema ja lapsega on kõik korras," sõnas Elmar. Poiss kaalus 3,25 kilogrammi. Mis lapse nimeks saab? "Nimevariante on palju, mõtleme veel," kostab Elmar. Elmar ja Kerstin abiellusid 2010. aasta suvel.

Tuberkuloited on lasterikkaim bänd Eestis

Ansamblil The Tuberkuloited on kõigi peale kokku lapsi rohkem kui jalgpallimeeskonna jagu. Solist Indrek Raadik leiab, et kui kunagi oli bänd muusikaliselt produktiivne, siis nüüd rakendatakse oma tootlikkust mujal. Raadik paljastab, et bändi põhikoosseisu meestel on kokku 12 last, kes kõik kohtuvad omavahel mitu korda aastas. Indrekul endal on kolm poega – kaksikud Revo Nicholas ja Keron Dominic ning Jorke Patrick. Mitmikud kasvavad ka trummar Olav Kundi peres – kolmikud Timo, Kertu ja Nele ning vanem Oliver. Külliki, Kerttu, Julia ja Hendrik on klahvpillimängija Meelis Laidvee peres ning kitarrist Margus Jürimal on üks laps, tütar Johanna, vahendab Õhtuleht.

Valmis sai Rosanna singel

Valmis on saanud Rosanna esimene singel “Tuli aknas”. 16-ne aastasele neiule on see esimene päris "oma lugu", mis lindistati detsembris Terminaator Music stuudios.
Loo sõnad ja muusika kirjutas laulja ja laulukirjutaja Jaagup Kreem. Stuudiotöösse kaasati Terminaatori kitarrist Taavi Langi ja hiljaaegu oma uue plaadiga emakeelse muusika sõpru rõõmustanud Ott Lepland, kes seekord ei laula, vaid mängib klaverit.
"Olen varem stuudios mänginud klaveril vaid oma lugusid, seega oli see minu jaoks uus kogemus. Lugu on ilus ja kui mind kutsuti seda mängima, siis olin kohe nõus, sest see meeldis mulle algusest peale" räägib Lepland. "See lugu ootas poolikuna mu lauasahtlis pikka aega seda õiget lauljat. Kui Rosannat esimest korda kuulsin, teadsin kohe, et tema peaks seda lugu esitama ja nii ma selle valmis kirjutasin" kommenteerib Kreem. Koostöö jätkub ja Rosanna esimene kauamängiv peaks ilmavalgust nägema veel sellel aastal. "Tuli aknas" produtsendid on Ergo Ehte ja Jaagup Kreem

The Sun käis Ameerikas

Hiljuti käis Tanel Padar oma bändiga USAs. Ei oldud tuuril, vaid külastati hoopis sõber Brad Jürjensit, kellega koos muusikavideot vändata. Lisaks bändile tegid kaasa mitmed tuntud näitlejad - näiteks Efren Ramirez, keda teame filmidest "Adrenaliin" ja "Napoleon Dynamite!" Režissöör Brad Jürjens leiab, et video kukkus suurepäraselt välja ning kuna teemaks on märuliparoodia, mitte tõsiseltvõetav actionfilm, siis tuleb asja võtta huumoriga. Videost ei puudu ilusad autod, narkootikumid, relvad ja otseloomulikult seks ja kaunid naised, vahendab Publik.

Elmayonesa tuleb Eestisse

Elmayonesa on Argentiinas tuuril ning töötab ühtlasi oma uue albumi ja show kallal. «See on selline huvitav audiovisuaalne projekt, kus sulanduvad kokku erinevad elektroonilise muusika helid, näiteks house, dubstep, moombahthon, electro, funk ja veel teised stiilid.» kirjeldas ta suurejoonelist ettevõtmist. Argentiinas tuuril olles esitab ta endiselt ka eestikeelseid laule, mis on palju tähelepanu saanud. «Siin sai see suureks uudiseks – argentiinlane, kes sai Eestis kuulsaks cumbia’t mängides! Kuna cumbia on Argentiinas kõige populaarsem muusikastiil, siis on neil väga kummaline seda kuulda eesti keeles, aga neile meeldib see.» Pärast tuuri Ladina-Ameerikas tuleb Elmayonesa ka Euroopasse. Alustades mais Balkani maadest, jõuab Elmayonesa suve lõpuks ka Eestisse ning esitleb siin oma uusi eestikeelseid laule, vahendab Elu24.

Aak väldib ühistransporti

Eesti üks väheseid soovahetusoperatsiooni läbinud tuntud inimesi on Angela Aak, kes liigse tähelepanu vältimiseks näiteks ühistransporti väldib. Ka on ta harjunud elama nii, et teda poeriiulite vahelt piilutakse, vahendab Õhtuleht. Angela Aak räägib, et komplimente, kõnetamist, kiitust ja laitust tuleb ikka ette. "Ilmselt olen üsna paksu nahaga, ja poes riiulite vahel kihistavale noorteseltskonnale ei saa luuramist pahaks panna," naerab ta. Bussi või trammiga ta siiski ei sõida. "Seal oleks liiga palju tähelepanu. Pealegi on mul tavaliselt palju asju, mida kaasa vedada." Ka poes käia meeldib Angelale hilja õhtul. "Siis on seal vähem inimesi ja rahulikum."

Esietendus Raua näidend

Von Krahli Teatris esietendus Mihkel Raua päris esimene näidend "Järgmine voor". Sünnipäeva tähistanud autor rääkis Publikule, et esietenduse ja sünnipäeva kokkulangemine oli üsna juhuslik. "See oli ainus õhtu, kus mul oli võimalus reaalselt teatrisse kohale minna ja kuna esietenduse puhul on selline kena komme, et autor on ise kohal, siis jäi see aeg," rääkis Raud.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket