Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Elmari muusikauudised 5.nädal
30.01.2012
Veski sai taas vanaemaks

Õnnelikumat aasta algust, kui oli lauljanna Anne Veski (55) perel sel aastal, ei juhtu just paljudel. "1. jaanuari hommikul natuke enne seitset sündis väike noormees," kinnitab Anne. Laulja tütar Kerli sünnitas teise poja, esimene laps Frederik tuli siia ilma juba kolm aastat tagasi, kirjutab Naisteleht. "Kerli oli väga tubli. Hommikul kell viis toodi Frederik minu juurde ja juba vastu seitset tütar helistas, et teine poiss on ka käes," meenutab vanaema. Uus pereliige sai nimeks Dominic.

Lauri Lugu tegi uue loo


Lauri Lugu andis intervjuu Raadio Elmar “Muusikauudistele”. Lauri naudib lumist ilma ning vabast ajast püüab olla võimalikult palju värskes õhus. Muusikakoolis laste õpetamine võtab aga suure osa ajast ja energiast. Siiski sai mees valmis uue looga, mil nimeks “Hea et tulla said”. Pala sai kirjutatud spetsiaalselt konkursi “Eesti laul” tarbeks, ent kahjuks see ei osutunud poolfinaali valituks. Sestap loodab Lauri väga, et lugu meeldib raadiokuulajatele ja saab raadiotes palju mängukordi.

Viira sai valmis uue video

Saarepiiga Teele Viira rääkis Elmari "Päevapüüdjale" nii uue loo sünnist kui ka näiteks sellest, kes on konkursil "Eesti Laul" tema lemmikud. Soololoo nimeks on “City nights” ja lugu tehti kahe inimese koostööna koos Priit Uustuldiga. Esitajatele üllatuslikult valiti lugu “Eesti laulu” poolfinaali. Ise peavad autorid lugu klubilooks, mis on aga mahedam ja pole tüüpiline tantsupala. Ise Teele ennast klubitajaks ei pea ja satub ööklubidesse enamasti vaid tööga seoses. “Eesti laulu” poolfinalistidest meeldivad Teelele Lenna ja Oti laulud. Rosanna Lintsi ja Liis Lemsaluga puutub Teele aga päriselus kõige enam kokku kuna ollakse sõbrad ja tihti saadakse kokku ka tööalaselt. Loo video sai valmis ja selle salvestamine oli raske ja vaevarikas. Videos harrastab Viira taipoksi. Otsige video netiavarustest üles ja uudistage!

Eesti esineb teises poolfinaalis

Selgus, millises järjekorras Bakuus toimuval Eurovisiooni lauluvõistlusel lavale astutakse. Loosi tulemusel astub Eestit esindav lugu üles teise poolfinaali teises osas. Kokku osaleb Eurovisioonil 37 riiki, kellest kuus pääsevad finaali ilma konkursita. Esimene poolfinaal toimub 22. mail, teine 24. mail ning finaalkontsert 26. mail, vahendab Publik. Konkursi "Eesti laul" finaal, mille võitja Bakuusse Eestit esindama sõidab, selgub 3, märtsil. Loodetavasti mahub 26 finaalikoha sisse ka Eestit esindav muusikapala.


Liitmaa pani pojale vahva nime

20. jaanuaril sündis Elmar ja Kerstin Liitmaa perre poeglaps, kes kaalus sündides 3,25 kilogrammi. Tänaseks on noored lapsevanemad pojale ka sobiva nime välja mõeldnud. "Lapse nimeks sai Oskar," teatab Elmar. "Mingid ideed on juba peas, siis vaatad lapsele otsa, kutsud teda erinevate nimedega ja eks siis ole näha, mis paremini sobib. Nõnda see ring kitsamaks lähebki," rääkis Elmar Naistelehele. Nimi Oskar ei kanna mingit erilist tähendust ega ka suguvõsa järjepidevust, õige pisut mängis rolli see, et silpide arvult ja kõlalt sarnaneb see veidi isa nimega.

Iffi internet ei huvita

Ivo Linna tunnistas, et teda jätab internet täiesti ükskõikseks. "Ma annan endale aru, et selle vastusega muutun ebapopulaarseks, aga mind absoluutselt ei huvita see, mis toimub arvutisügavustes - kõik internetid ja feissbukid ja tvitterid," paljastab Linna. "See maailm on minust nii kaugele jäänud - või õigemini mina olen sellest kaugele jäänud, mind kohe üldse ei kutsu," räägib Linna Naistelehele.

Muusikaärimees on suurtes võlgades

Julianus Inkasso on taaskord letti löönud oma suurimad võlgnikud, kelle hulka kuuluvad mitmed tuntud nimed, vahendab Publik. Nende hulgas ka meelelahutusärimees ja kontserdikorraldaja Lauri Laubre. Ning selle mehe maksuvõlamaratoni vaadates võiks öelda tõesti, et jälle! Laubre pole nimekirjas enam mitte üksi, vaid lausa koos abikaasa Maiega. Ning ühest firmast jääb väheks, võlgadesse on sattunud kaks: Baltic Music Productions OÜ ning LM Developments OÜ. Kesklinnas resideeruva ja hinnalise tsikliga ringikihutaval mehel näib rahaga kitsas käes olevat!

Sadam tegi lauamängu

“Eesti Laulude Mängu” idee tekkis Marekil, kui ta küsis oma kaaslastelt, kas nad teavad ühe või teise laulu autoreid või esitajaid. Tuli välja, et paljude tuntud laulude esitajad on meile tundmatud. “Lisaks olen alati pidanud Eesti muusika juures oluliseks oma maa keelseid tekste ja seega hakkasin uurima erinevaid esitajaid ja koostama tekstidest raskemaid ja lõbusamaid küsimusi. Mängu koostasin Los Angeleses, tegin ööd ja päevad tõsist tööd. Püüdsin haarata väga erinevaid stiile, et saaks kaasa mängida nii laps kui vanaema, nii disko kui pungi kuulaja.” See on mäng, mis sobib suurepäraselt nii pereringis Vabariigi Aastapäeval kui ka sõprde või laulukooriga reisides mängimiseks. Oluline on, et kasvaks teadlikkus Eesti muusikast. “Minu sooviks on, et Eestis kuulataks Eesti autoreid ja muusikat ja tekste ja suureneks teadlikkus.”

Ninjade juubelikontsert jääb ära

Kuigi Vanilla Ninjat pole juba mõnda aega olemas, sest iga neiu ronib erineval karjääriredelil, siis oli alles hiljuti ninjadel plaanis 10. aastapäeva tähistada juubelikontserdiga. Paraku see plaan tänase päeva seisuga enam käiku ei lähe! Kontsert oli planeeritud suvesse, ent peab siiski ära jääma, kinnitab Katrin Siska Ninjaportaalis, vahendab Publik. "Ajasime ninjadega oma juubelikontserdi asju, kuid kahjuks peame täna kõigile fännidele raske südamega teatama, et see suvi me juubelit ei tähista," kirjutab ta. "Meil kõigil on lihtsalt nii tohutult kiire ja suur ülekoormus-ajapuudus, et otsustasime ühiselt selle asja praegu ära jätta ja midagi konkreetset ei luba." Tõepoolest, Piret Järvisest on tänaseks saanud "Pealtnägija" saatejuht ja toimetaja, Lenna Kuurmaa lendleb soolokarjääri kõrgustes, Maarja Kivi on ammuilma Eestimaa tolmu jalgelt pühkinud ning Siskal on käed-jalad tööd täis Lindakivi kultuurikeskusega. Kahju küll, sest eelmise aasta lõpus uskusid veel andunud fännid, et ninjad teevad kauaoodatud plaani teoks ja annavad tänavu bändi 10. aastapäeva puhul spetsiaalse šõu.


Pilt


Ilusat advendiaega!

Tiiu Sommer ja
Lauri Hermann

ÄRKA, KAUNIS MAA!

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?